7-mi násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

" Musíme být trpěliví a pracovat, pak úspěchy na evropské scéně přijdou" říká Petr Martinec.

So 6.7.2019

Benátecké družstvo obsadilo na Mistrovství Evropy klubů v lucemburském Junglinsteru 5.místo. Za posledních pět let je to již čtvrtá  účast benáteckého klubu ve čtvrtfinále. Celkově benátecký tým z dvanácti účastí šestkrát  prošel mezi osm nejlepších týmů Evropy. Pohled do historie benátecké účasti na ME klubů najdete zde.

"Nejdříve musím říci, že jsem rád, že jsme mohli na šampionátu startovat, a že se celá akce podařila finančně a personálně zajistit což nebylo vůbec snadné. Rád bych poděkoval všem našim partnerům a především městu Benátky nad Jizerou za dotaci, která nám umožnila se turnaje zúčastnit. Taktéž je potřeba poděkovat všem hráčům za předvedené výkony.

Pro náš klub je čest startovat na nejprestižnější klubové akci starého kontinentu. Škoda jen, že Badminton Europe za posledních několik let neudělala takřka nic k zatraktivnění této soutěže, tak aby se jí účastnilo více týmů což je rozhodně škoda pro celý evropský badminton. Pamatuji roky, kdy se šampionátu účastnilo 25 týmů a mistři ze zemí jako Dánsko či  Německo, prostě šlo o prestižní záležitost ve smyslu fotbalové Champions League. Poslední roky jde spíše o setkávání "starých známých" a boj o první místo mezi týmy z Francie a Ruska. Letos si myslím, že to byl vrchol všeho, když nastoupila kompletní ruská reprezentace, která v únoru získala třetí místo na Mistrovství Evropy týmů. Na turnaji startovalo 12 klubů silnějších, či slabších a jedna národní reprezentace.

Za posledních pět let  jsme se čtyřikrát  umístili ve čtvrtfinále což určitě svědčí o síle našeho týmu. Na druhou stranu skoro všechny týmy, které postoupily do semifinále mají již značně kvalitní kádr na všech postech a mnoho zkušeností s boji na Mistrovství Evropy. Letos snad jen nasazený BC Milano nebyl tak silný jako minulá léta a využil toho norský celek, který měl štěstí na los. Přesto si myslím, že je v silách našeho klubu v brzké době prolomit prokletí čtvrtfinále a postoupit do semifinále, případně dále. Je třeba i nadále tvrdě trénovat, máme mladý tým což může být devíza do budoucna " konstatoval Petr Martinec prezident BK 1973 DELTACAR Benátky n/J

 

TV Badminton
Příští zápas
sobota 26.10.2019 od 10:00 hod.
Český Krumlov, SH Chvalšinská ul.

SKB Český Krumlov
vs.

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
 • Pragmet, s.r.o.
 • Jirs
 • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
 • H-INTES s.r.o.
 • DZ Dražice
 • SPORT ARSENAL s.r.o.
 • Czech Comunications system
 • Středočeský krajský úřad
 • ŠKO-Energo
 • CR PROJECT
 • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
 • STUDIO WINTER
 • Kiss Delta
 • Tereos
 • OK BOX s.r.o.
 • Poháry Bauer
 • JOSYMA
 • Zeta
 • Rádio Signál
 • Zpravodaj benátecka
 • Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav a.s.
 • H-INTES s.r.o.
 • Technical Components
 • CR Project s.r.o.
 • EJK s.r.o.
 • BAXANT spol. s r.o.
 • BT company s.r.o.
Kalendář
< říjen 2019 >
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek