6-ti násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

2017

3.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Dey Subhankar /IND/
        Azmy Qowimuramadhoni /INA/
        Lukáš Zevl
        Cristian Savin
        Jarolím Vícen
        Vojtěch Lapáček
        Petr Jelínek
        Nicola Cerfontyne /ENG/
        Elizaveta Tarasova /RUS/
        Denisa Šikalová
        Kateřina Zuzáková
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí mix Denisa Šikalová
        Vojtěch Šelong (FSpS Brno)
1.místo MČR mladší dorost čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová (Pardubice)
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Václav Simon
        Pavel Jeništa (Pardubice)

2016

2.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Adrian Dziolko /POL/
        Lukáš Zevl
        Jarolím Vícen
        Cristian Savin
        Petr Jelínek
        Josef Richtr
        Maria Ulitina /UKR/
        Denisa Šikalová
        Pavlína Krpatová
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR junioři dvouhra Cristian Savin
3.místo MČR junioři mix Kateřina Zuzáková
        Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
1.místo MČR mladší dorost dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR mladší dorost mix Cristian Savin
        Tereza Švábíková (Klimkovice)
3.místo MČR mladší dorost dvouhra Kateřina Zuzáková
2.místo MČR mladší dorost mix Kateřina Zuzáková
        Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
1.místo MČR starší žáci dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR starší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová (Pardubice)
1.místo MČR starší žáci mix Kateřina Zuzáková
        Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Lída Kusá
        Kateřina Valentová (Pardubice)

2015

1.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Adrian Dziolko /POL/
        Petr Jelínek
        Lukáš Zevl
        Cristian Savin
        Josef Richtr
        Jiří Provazník
        Maria Ulitina /UKR/
        Denisa Šikalová
        Pavlína Krpatová
1.místo MČR družstev žáci   Cristian Savin
        Vojtěch Mišutka
        Lukáš Štěpánek
        Jakub Vraštiak
        Tereza Švábíková /Klimkovice/
        Kateřina Zuzáková
        Johana Nešněrová
        Lída Kusá
        Romana Vatashchuk /Karlovy Vary/
2.místo MČR dospělí čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR dospělí mix Denisa Šikalová
        Vojtěch Šelong /Brno Jehnice/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR junioři čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR starší žáci dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR starší žáci mix Cristian Savin
        Tereza Švábíková /Klimkovice/
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová /Pardubice/
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Lída Kusá
        Kateřina Valentová /Pardubice/
1.místo MČR mladší žáci dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová /Pardubice/
1.místo MČR mladší žáci mix Kateřina Zuzáková
        Tomáš Švejda /Č.Krumlov/
1.místo MČR (zima 2015) junioři čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR (zima 2015) junioři mix Denisa Šikalová
        Ondřej Klimeš /Vesec/
3.místo MČR (zima 2015) junioři dvouhra Cristian Savin

2.místo

MČR (zima 2015) mladší dorost dvouhra

Cristian Savin

3.místo MČR (zima 2015) mladší dorost čtyřhra Adéla Zuzáková
        Kateřina Zuzáková
1.místo MČR(zima 2015) starší žáci dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo
MČR(zima 2015)
starší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová /Pardubice/
1.místo
MČR(zima 2015)
starší žáci mix Kateřina Zuzáková
        Tomáš Švejda /Č.Krumlov/

 

2014

2.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Petr Jelínek
        Jiří Provazník
        Josef Richtr
        Viki Indra Okvana /INA/
        Siswanto /INA/
        Adrian Dzioko /POL/
        Hana Milisová
        Denisa Šikalová
        Megawati Gustiani Sari /INA/
2.místo MČR družstev žáci   Cristian Savin
        Vojtěch Mišutka
        Lukáš Štěpánek
        Jakub Vraštiak
        Adéla Zuzáková
        Kateřina Zuzáková
        Johana Nešněrová
        Tereza Švábíková /Klimkovice/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR junioři dvouhra Denisa Šikalová
1.místo MČR junioři čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR mladší dorost čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR starší žáci dvouhra Cristian Savin
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Cristian Savin
        Marek Kufa /Č.Těšín/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Lucie Krpatová /Pardubice/
2.místo MČR mladší žáci dvouhra Kateřina Zuzáková

 

2013

2.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Petr Jelínek
        Jiří Provazník
        Josef Richtr
        Viki Indra Okvana /INA/
        Valeriy Atrashchenkov /UKR/
        Hana Milisová
        Denisa Šikalová
        Megawati Gustiani Sari /INA/
2.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník
        Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR junioři čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR mladší dorost čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR mladší dorost dvouhra Denisa Šikalová
3.místo MČR mladší dorost mix Denisa Šikalová
        Matěj Klupa /Orlová/
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Cristian Savin
        Marek Kufa /Č.Těšín/
1.místo MČR mladší žáci dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Cristian Savin
        Nicola Siviglia /Č.Krumlov/
1.místo MČR mladší žáci mix Cristian Savin
        Kateřina Zuzáková
3.místo MČR mladší žáci dvouhra Kateřina Zuzáková
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Zuzáková
        Klára Hejčlová /Teplice/
3.místo MČR mladší žáci mix Vojtěch Mišutka
        Tereza Švábíková /Klimkovice/

 

2012

2.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Jan Vitvera
        Petr Jelínek
        Viki Indra Okvana /INA/
        Josef Richtr
        Jan Fröhlich
       

Jiří Provazník

        Megawati Gustiani Sari /INA/
        Hana Milisová
        Kateřina Tomalová
2.místo MČR družstev žáci   Jan Louda /Plzeň/
        Jakub Tichý
        Cristian Savin
        Denisa Šikalová
        Adéla Zuzáková
        Kateřina Zuzáková
1.místo

MČR  

dospělí dvouhra

Jan Fröhlich

2.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník
        Hana Milisová /Č.Krumlov/
2.místo MČR dospělí čtyřhra Jiří Provazník
        Pavel Drančák /METEOR Praha/
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Vojtěch Benedikt
        Jan Hubáček /Hr.Králové/
1.místo MČR mladší dorost čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR starší žáci dvouhra Denisa Šikalová
1.místo MČR starší žáci mix Denisa Šikalová
        Jan Louda /PLzeň/
1.místo  MČR starší žáci

 čtyřhra 

Denisa Šikalová

        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Cristian Savin
        Matěj Hubáček /METEOR Praha/

 

2011

2.místo MČR družstev dospělí Extraliga Petr Martinec
        Jiří Provazník
        Petr Jelínek
        Josef Richtr
        Viki Indra Okvana /INA/
        Pavel Florián
        Kateřina Tomalová
        Megawati Gustiani Sari /INA/
        Martina Brejchová
3.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník
        Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR junioři dvouhra Josef Richtr
2.místo MČR mladší dorost dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR mladší dorost čtyřhra Pavel Vraník
        Matěj Šváb /Dobruška/
3.místo MČR mladší dorost mix Pavel Vraník
        Denisa Šikalová
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Vojtěch Benedikt
        Miroslav Mišutka
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Klára Červenková
        Denisa Šikalová
1.místo MČR starší žáci mix Denisa Šikalová
        Matěj Klupa /Orlová/
2.místo MČR starší žáci čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR starší žáci dvouhra Denisa Šikalová

 

2010

2.místo MČR družstev dospělí 1.liga Petr Martinec
        Tomasz Mendrek
        Petr Jelínek
        Viki Indra Okvana /INA/
        Karel Šikal
        Jiří Provazník
        Josef Richtr
        Kateřina Tomalová
        Megawati Gustiani Sari /INA/
3.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník
        Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR junioři čtyřhra Josef Richtr
        Karel Šikal
2.místo MČR mladší dorost čtyřhra Pavel Vraník
        Matěj Šváb /Dobruška/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR mladší žáci dvouhra Denisa Šikalová
2.místo MČR mladší žáci mix Denisa Šikalová
        Adam Šářec /Č.Těšín/

 

2009

3.místo MČR družstev dospělí 1.liga Petr Martinec
        Tomasz Mendrek
        Jaroslav Fröhlich
        Petr Jelínek
        Josef Richtr
        Jiří Provazník
        Alexander Russkikh /RUS/
        Megawati Gustiani Sari /INA/
        Zuzana Orlovská /SVK/
        Kateřina Tomalová
1.místo MČR družstev žáci   Pavel Vraník
        Miroslav Mišutka
        Michal Čapek
        Vojtěch Benedikt
        Klára Červenková
        Denisa Šikalová
        Martina Karbanová /Hořovice/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR junioři čtyřhra Karel Šikal
        Josef Richtr
2.místo MČR mladší dorost čtyřhra Pavel Vraník
        Josef Richtr
1.místo MČR starší žáci čtyřhra Pavel Vraník
        Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
2.místo MČR starší žáci dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR starší žáci mix Pavel Vraník
        Klára Červenková
1.místo MČR mladší žáci mix Denisa Šikalová
        Matěj Klupa  /Orlová/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Denisa Šikalová
        Magdalena Lajdová  /ASTRA Praha/

 

2008

3.místo MČR družstev dospělí 1.liga Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
Petr Jelínek
Karel Šikal
Tomasz Mendrek
Alexander Russkikh /RUS/
Dominika Koukalová
Alesia Zaitsava /BLR/
Katya Ananina /RUS/
2.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Titěrová /METEOR Praha/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Pavel Vraník
Jaroslav Holeček /Kladno/
2.místo MČR starší žáci dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR starší žáci čtyřhra Pavel Vraník
Matěj Šváb /Sokol Dobruška/

 

2007

1.místo MČR družstev dospělí 1.liga Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník
Petr Jelínek
Alexander Russkikh /RUS/
Monika Vondráková
Daniela Rubášová
Katya Ananina /RUS/
1.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Brožová /METEOR Praha/
2.místo MČR dospělí mix Jan Fröhlich
Hana Milisová
2.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí čtyřhra Jiří Provazník
Jan Jirásek /METEOR Praha/
3.místo MČR starší žáci dvouhra Josef Richtr
3.místo MČR starší žáci mix Josef Richtr
Lucie Havlová /Sokol Doubravka/
1.místo MČR mladší žáci dvouhra Pavel Vraník
1.místo MČR mladší žáci dvouhra Kateřina Hejdrychová
1.místo MČR mladší žáci mix Pavel Vraník
Kateřina Hejdrychová
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Pavel Vraník
Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Hejdrychová
Klára Červenková
2.místo MČR mladší žáci mix Klára Červenková
Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Denisa Šikalová
Lucie Krejčová /Sokol Kr.Dvůr/

 

2006

1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Brožová /METEOR Praha/
2.místo MČR dospělí mix Jan Frohlich
Hana Milisová
3.místo MČR družstev dospělí 1.liga Petr Martinec
Jaroslav Frohlich
Jiří Provazník
Karel Šikal
Alexander Russkikh /RUS/
Monika Vondráková
Zuzana Haburajová
Alesia Zaitsava /BLR/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Pavel Vraník
Vojtěch Šelong /Orlová/
2.místo MČR mladší žáci mix Pavel Vraník
Kateřina Hejdrychová
3.místo MČR mladší žáci dvouhra Pavel Vraník
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Hejdrychová
Alžběta Bášová /Hr.Králové/
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Karel Šikal
Pavel Vraník
 

 

2005

1.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník
Stanislav Mlejnek
Kamil Hasoń
Andrei Konakh /BLR/
Hana Milisová
Daniela Kosová
Olga Konon /BLR/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Jan Fröhlich
Jan Vondra /SPOJE Praha/
1.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Brožová /METEOR Praha/
1.místo MČR mladší žáci čtyřhra Kateřina Hejdrychová
Lucie Ježková /Liberec/
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Pavel Vraník
Jaroslav Holeček /Kladno/
1.místo AMČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR dospělí mix Jan Fröhlich
Lucie Hradecká /Přerov/
3.místo AMČR dospělí čtyřhra Jan Fröhlich
Zdeněk Sváta /ASTRA Praha/
 

 

2004

1.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Frohlich
Jaroslav Frohlich
Jiří Provazník
Jan Vondra
Andrei Konakh /BLR/
Hana Kollarová
Daniela Kosová
Martina Benešová
Olga Konon /BLR/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
2.místo MČR dospělí čtyřhra Jiří Provazník
Michal Turoň /METEOR Praha/
2.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Brožová /METEOR Praha/
3.místo MČR dospělí čtyřhra Petr Martinec
Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník
Daniela Kosová
3.místo MČR dospělí mix Hana Milisová
Tomasz Mendrek /BK Jehnice/
1.místo AMČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR dospělí čtyřhra Jan Fröhlich
René Neděla /Dobruška/
1.místo AMČR dospělí mix Jan Fröhlich
Barbora Bobrovská /Liberec/
 

 

2003

1.místo MČR druµstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník
Stanislav Mlejnek
Andrei Konakh /BLR/
Andrei Maliutin /BLR/
Aivaras Kvedarauskas /LIT/
Hana Milisová
Hana Kollarová
Daniela Kosová
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Jiří Provazník
Adam Hobzik /METEOR Pha/
1.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Broµová /METEOR Pha/
2.místo MČR dospělí mix Hana Milisová
Tomasz Mendrek /BK Jehnice/
1.místo AMČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR dospělí čtyřhra Jan Fröhlich
Stanislav Mlejnek
1.místo AMČR dospělí mix Jan Fröhlich
Barbora Bobrovská
 

 

2002

1.místo MČR druµstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník jun.
Stanislav Mlejnek
Pavel Landa
Andrei Konakh /BLR/
Andrei Maliutin /BLR/
Aivaras Kvedarauskas /LIT/
Hana Milisová
Hana Kollarová
Daniela Kosová
Nadia Kostiuchik /BLR/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
2.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Broµová /METEOR Praha/
3.místo MČR dospělí dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR dospělí čtyřhra Petr Martinec
Jan Fröhlich
1.místo AMČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR dospělí mix Jan Fröhlich
Barbora Bobrovská /Liberec/
2.místo AMČR dospělí čtyřhra Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
 

 

2001

2.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník jun.
Stanislav Mlejnek
Aivaras Kvedarauskas /LIT/
Damian Plawecki /POL/
Jacek Niedzwiedzki /POL/
Daniela Kosová
Hana Milisová
Kinga Rudolf /POL/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Petr Martinec
Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Hana Milisová
Eva Brožová /METEOR Praha/
3.místo MČR dospělí dvouhra Petr Martinec
2.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník jun.
Daniela Kosová
1.místo AMČR   dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR   čtyřhra Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
1.místo AMČR   mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Kopřivnice/
 

 

2000

3.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník jun.
Stanislav Mlejnek
Jacek Niedzwiedzki /POL/
Damian Plawecki /POL/
Miloš Kamaryt
Daniela Kosová
Iva Marečková
Kinga Rudolf /POL/
Katarzyna Wojcik /POL/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR dospělí čtyřhra Petr Martinec
Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR dospělí čtyřhra Jiří Provazník jun.
Michal Severa /METEOR Praha/
3.místo MČR dospělí mix Jiří Provazník jun.
Daniela Kosová
3.místo AMČR   čtyřhra Jaroslav Fröhlich
Stanislav Mlejnek
3.místo AMČR   dvouhra Jaroslav Fröhlich
 

 

1999

3.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník jun.
Miloš Kamaryt
Pawel Popenda /POL/
Daniela Kosová
Kinga Rudolf /POL/
Katarzyna Wojcik /POL/
1.místo AMČR   dvouhra Jaroslav Fröhlich
2.místo AMČR   čtyřhra Jaroslav Fröhlich
Pavel Popilka /Plzeň/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
1.místo MAMČR   dvouhra Jaroslav Fröhlich
2.místo MAMČR   mix Jaroslav Fröhlich
Daniela Kosová
 

 

1998

3.místo MČR družstev 1.liga dospělí Petr Martinec
Jan Fröhlich
Jaroslav Fröhlich
Jiří Provazník jun.
Miloš Kamaryt
Stanislav Mlejnek
Daniela Kosová
Zuzana Matějková
Malgorzata Jura /POL/
1.místo MČR starší dorost dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR starší dorost mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
1.místo MČR starší dorost čtyřhra Jan Fröhlich
Jan Potůček /Hr.Králové/
3.místo MČR starší dorost čtyřhra Zuzana Matějková
Kateřina Prokopová /Most/
1.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
2.místo MČR starší žáci čtyřhra Kamil Hasoň
Václav Skála /Spoje Praha/
2.místo AMČR   čtyřhra Jaroslav Fröhlich
Pavel Bleyer /Most/
 

 

1997

2.místo MČR starší žáci čtyřhra Michaela Urbanová
Petra Hlavačková /Hořovice/
3.místo MMČR junioři mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
3.místo MMČR junioři čtyřhra Jan Fröhlich
Michal Turoň /Č.Krumlov/
1.místo MČR starší dorost dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR starší dorost mix Jan Fröhlich
Regina Rašková/Orlová/
3.místo MČR dospělí dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR dospělí čtyřhra Petr Martinec
Ondřej Lubas /METEOR Praha/
1.místo AMČR   mix Jaroslav Fröhlich
Markéta Koudelková /METEOR Pha/
 

 

1996

2.místo MČR mladší žáci mix Ondřej Kadlec
Adéla Tunturovová /Spoje Praha/
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Ondřej Kadlec
Jan Martinec
3.místo MČR starší žáci dvouhra Michaela Urbanová
3.místo MČR starší žáci čtyřhra Michaela Urbanová
Petra Hlavačková /Hořovice/
1.místo MČR mladší dorost dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR mladší dorost mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Jan Fröhlich
Daniel Kolka
1.místo MČR starší dorost čtyřhra Jan Fröhlich
Jiří Provazník jun.
1.místo MČR starší dorost mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
2.místo MČR starší dorost dvouhra Jiří Provazník jun.
3.místo MMČR junioři mix Jan Fröhlich
Regina Rašková /Orlová/
3.místo AMČR   mix Daniela Kosová
Adam Janíček /Ostrava/
 

 

1995

3.místo MČR mladší žáci dvouhra Michaela Urbanová
3.místo MČR mladší dorost dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Jan Fröhlich
Jan Holeček /Křemže/
2.místo AMČR   dvouhra Petr Martinec
1.místo AMČR   čtyřhra Petr Martinec
Michal Severa /METEOR Praha/
 

 

1994

3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Jan Fröhlich
Jiří Provazník jun.
3.místo MČR starší dorost čtyřhra Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
3.místo MČR starší dorost čtyřhra Jiří Provazník jun.
Filip Stádník /ČKD Praha/
3.místo MČR starší dorost mix Petr Martinec
Daniela Kosová
 

 

1993

2.místo MČR starší dorost čtyřhra Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
2.místo MČR starší dorost mix Petr Martinec
Michaela Hrubá /SPOJE Praha/
3.místo MČR starší dorost mix Jaroslav Fröhlich
Daniela Kosová
3.místo MČR dospělí čtyřhra Daniela Kosová
Martina Hončíková /Kladno/
 

 

1992

1.místo MČR mladší žáci dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR mladší žáci čtyřhra Jan Fröhlich
Daniel Kolka
3.místo MČR mladší žáci mix Jan Fröhlich
Lucie Augustýnová /ZMZ Praha/
3.místo MČR mladší dorost dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR mladší dorost čtyřhra Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
3.místo MČR mladší dorost mix Petr Martinec
Dita Feiferová /ČKD Praha/
2.místo MČSFR mladší dorost čtyřhra Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich
3.místo MČSFR mladší dorost dvouhra Petr Martinec
3.místo MČSFR mladší dorost čtyřhra Daniela Kosová
Milada Stárková /Kladno/
 

 

1991

1.místo MČR mladší žáci dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR mladší žáci mix Jan Fröhlich
Martina Brejchová /Plzeň/
2.místo MČR mladší žáci čtyřhra Jan Fröhlich
Daniel Kolka
 

 

1990

1.místo MČR starší žáci čtyřhra Petr Martinec
Jiří Spurný /Plzeň/
3.místo MČR starší žáci dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR starší žáci mix Petr Martinec
        Michaela Hrubá /Spoje Praha/

 

TV Badminton
Příští zápas
sobota 20.1.2018
CR Project badminton centrum, nám.17.listopadu

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou
vs.

USK Plzeň
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • DZ Dražice
  • Timeseal s.r.o.
  • ŠKO-Energo
  • EWT s.r.o.
  • Středočeský krajský úřad
  • JOSYMA
  • NET-Online
  • Czech Comunications system
  • Poháry Bauer
  • SPORT ARSENAL s.r.o.
  • H-INTES s.r.o.
  • Zeta
  • Kiss Delta
  • RockForest s.r.o.
  • STUDIO WINTER
  • Tereos
  • Jirs
  • CR PROJECT
  • GEMA MB, s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • Pragmet, s.r.o.
  • HESO s.r.o.
  • Dvůr Pecínov
  • OK BOX s.r.o.
  • Zpravodaj benátecka
  • Rádio Signál
  • http://www.boleslavsky.denik.cz/
Kalendář
< prosinec 2017 >
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek