6-ti násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Termínový kalendář sezóna 2018

  TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ ČBaS - 1. polovina 2018
Týden
Datum
U9, U10, U11 U13 U15 U17 U19 Dospělí Ostatní turnaje
Junioři Dospělí
2    0    1    8
4. týden
27. - 28. 1.
  1.GP A
SK Podolí
  GP C Kladno     JIS - Švédsko
Uppsala - 26. - 28. 1.
BEC U17 - Švédsko
Uppsala - 26. - 28. 1.
IS - Island
Reykjavik 25. - 28. 1.
5. týden
3. - 4. 2.
          MČR - jednotlivců    
6. týden
10. - 11. 2.
    1. GP A
SK Brno SLatina
  GP C Benátky n/J (so)   JIS - Maďarsko
Pecs - 9. - 12. 2.
 
7. týden
17. - 18. 2.
      1. GP A
SK Podolí
    European U15 Champonships
Kazan - 16. - 18. 2.
JIS - Španělsko
Oviedo - 16. - 18. 2.
European Teams Champinships
Kazan - 13. - 18. 2.
8. týden
24. - 25. 2.
    GP C open Kladno     Extraliga - 4. kolo
1. liga - 4. kolo 
   
9. týden
3. - 4. 3.
  1. GP B
Brno Slatina
    1. GP A
TJ Montas Hradec Králové
    GPG - Německo
Mulheim - 28.2.-5.3.
10. týden
10. - 11. 3.
Junior cup Kladno (ne)   1. GP B
TJ Montas Hradec Králové
    GP A
VC města Plzně
ZpčBaS, o.s.
  IS - Portugalsko
Caldas da Rainha
8. - 11. 3.
SSP - Anglie
Birmingham
7. - 12 . 3.
11. týden
17. - 18. 3.
          Extraliga
čtvrtfinále play off
1. liga - 5. kolo
  GPG - Švýcarsko
Basel - 14. - 19. 3.
12. týden
24. - 25. 3.
  GP C open Kladno   1. GP B
FSpS MU Brno
  GPB
Pohár Akademie
Super Stars Most
   
13. týden
31.3. - 1. 4.
(Velikonoce)
        1. GP B
Pardubice
    ICH - Francie
Orleans - 30.3.-2. 4.
14. týden
7. - 8. 4.
Junior cup Kladno (ne)         GP B
Jouda Cup
TJ Astra Praha ZM
   
15. týden
14. - 15. 4.
Radotín Cup
U8-U16
    GP C Kladno   Extraliga
finále  play off
   
16. týden
21. - 22. 4.
    GP C Benátky n/J (so)   GP C open Kladno GP A
Memoriál I..Škáchy
BK TU v Liberci
   
17. týden
28. - 29. 4.
  Regionální výběry
SKB Český Krumlov
      Baráž o Extraligu
Kvalifikace do 1. CL
JIS - Chorvatsko
Dubrovnik - 27. - 29.4.
ECH Španělsko
Huelva - 24.-29.4.
18. týden
5. - 6. 5.
    Regionální výběry -
Falco Cup
BK TU v Liberci
    MČR - seniorů
Brno Slatina
   
19. týden
12. - 13. 5.
  GP C Kladno   2. GPA
TJ Orlová - Lutyně
       
20. týden
19. - 20. 5.
Junior cup Kladno (ne)   Victor Cup
Benátky nad Jizerou
  GP C Králův Dvůr (so) MM ČR FS - Česko
Karviná - 17. - 20. 5.
U13, U15 a U17
Glasgow - 19. - 21. 5.
 
21. týden
26. - 27. 5.
  2. GPA
SK Radonice
      GP B Most
BK TJ Baník Most
   
22. týden
2. - 3. 6.
    2. GPA
Badminton VK Aš
GP C open Kladno (ne)   GP C open VC Kladna (so)    
23. týden
9. - 10. 6.
    Forza Cup - družstva
SBK Český Krumlov
  2. GPA
TJ Orlová - Lutyně
     
24. týden
16. - 17. 6.
      GP C open Kladno   Valná hromada ČBaS                            ICH - Španělsko
Madrid - 15. - 18. 6.
25. týden
23. - 24. 6.
  2. GP B
TJ So.Rad. Meteor Praha (Radotín)
           
26. týden
30.6. - 1. 7.
    2.GP B
Pardubice
         

 

TV Badminton
Poděkování
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
  • Tereos
  • DZ Dražice
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • EWT s.r.o.
  • SPORT ARSENAL s.r.o.
  • STUDIO WINTER
  • H-INTES s.r.o.
  • Kiss Delta
  • Czech Comunications system
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Jirs
  • Zeta
  • ŠKO-Energo
  • Dvůr Pecínov
  • Poháry Bauer
  • Středočeský krajský úřad
  • CR PROJECT
  • OK BOX s.r.o.
  • JOSYMA
  • Pragmet, s.r.o.
  • HESO s.r.o.
  • http://www.boleslavsky.denik.cz/
  • Zpravodaj benátecka
  • Rádio Signál
Kalendář
< květen 2018 >
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek