7-mi násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Tréninky sezóna 2019/20

6:45-8:30 13:00-14:30 14:30-15:30 15:30-17:00 17:00-18:00 18:00-19:00 19:00-20:00 20:00-21:00
dosp."A" Ma Individuální tréniky

Přípravka Ka

 

žáci "A“, “B“ Fr, Ma, dosp.“A“+“B“ Ma+Fr

dosp.“A“+“B“ Ma+Fr

19:30-21:00 dosp."A" fitness La

veřejnost veřejnost
dosp."A" Ma Individuální tréniky

Přípravka 

Fr, Ka

 

žáci „A“, „C“ , "D" 15:30-17:00

Fr,Ku,Ka, Ma

dosp.“A“ Ma

+

junioři Fr

dosp.“A“ Ma

+

junioři Fr

veřejnost veřejnost
dosp."A" Ma Individuální tréninky

žáci "A", "B"

Ma14:00-15:30

Miniton 15:45-16:30

dosp."A“ Ma

dosp. "B“ Fr dosp."B" Fr veřejnost
dosp."A" Ma Individuální tréninky

žáci "C"

Fr

žáci "A" „B“ 15:30-17:00 Fr,Ma

dosp.“A“ Ma

dosp.“A“  Ma

veřejnost veřejnost
dosp."A" Ma Individuální tréninky Přípravka  Fr, Ku

žáci "C", "D" 15:30-16:45

Fr, Ku

žáci "A", "B" 16:45-18:00

Fr, Ma, Ku

veřejnost veřejnost veřejnost
               
Dospělí"A" Dospělí"B“ žáci "A" žáci "B" žáci "C“ žáci "D" přípravka  
Savin           Fröhlich Simon 07 Burkovec 08 Seifert 10 Bendl 04 Petrásek V.2010  
Zuzáková Kadlec Martinec 09 Hašl 08 Mikát 10 Kůtková 05 Petrásek M. 2010
Šikalová Müller Kalkušová 07 Kramešová D.06 Váňová 11 Keller 05 Hermann 2013
+ sparing Kupec Ložek 06 Michl 08 Thompson 09 Ponec 08 Tuháček 2010  
  Sopko   Novotná 08 Kania 09 Jirák 06 Sucharda 2009  
  Hasoň   Vernerová 09 Kavalírová 10 Janeček 06 Hradecký 2011  
  Baran J.   Hermanová P.10 Kocmanová 08 Pánková 04 Keller 2012  
  Kusá   Hermanová K.06 Mišunová 10 Okruhlicová 07 Mišunová  
  Mlejnek   Adášková 07   Horský 07 Křivánek 2013  
  Pokorná       Thompson 0. 07 Szalay 2010  
  Kramešová Z.       Poupová 2008    
  Kožnarová       Jíchová 2007    
  Therrat       Turenová 2008    
  Baran M.       Cerhová 2008    
  Hasoňová       Šírová 2005    
  Handlová            
               

 

TV Badminton
Příští zápas
sobota 26.10.2019 od 10:00 hod.
Český Krumlov, SH Chvalšinská ul.

SKB Český Krumlov
vs.

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
  • H-INTES s.r.o.
  • CR PROJECT
  • Czech Comunications system
  • Poháry Bauer
  • OK BOX s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • Zeta
  • Pragmet, s.r.o.
  • Jirs
  • ŠKO-Energo
  • JOSYMA
  • STUDIO WINTER
  • Tereos
  • SPORT ARSENAL s.r.o.
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Středočeský krajský úřad
  • Kiss Delta
  • DZ Dražice
  • Technical Components
  • BT company s.r.o.
  • CR Project s.r.o.
  • EJK s.r.o.
  • H-INTES s.r.o.
  • Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav a.s.
  • BAXANT spol. s r.o.
  • Zpravodaj benátecka
  • Rádio Signál
Kalendář
< říjen 2019 >
Po Út St Čt So Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek