Prezidentský pohár 2025.
Zveřejněno: 29. 8. 2025
Ve dnech 27.- 28.8.2025 náš klub pořádal z pověření Českého badmintonového svazu druhý ročník turnaje Prezidentský pohár což je týmová soutěž v rámci spolupráce zemí Višegrádské čtyřky. Letošního ročníku se bohužel nezúčastnilo Polsko, a tak bylo obsazení Česko U19, Česko U21, Maďarsko a Slovensko. Během dvou dnů v krásně připravené NIBE Aréně bylo odehráno šest mezinárodních utkání. Z vítězství se radoval tým Maďarska, který v boji o první místo porazil tým Česka U21 v poměru 4:1, v boji o třetí místo pak zvítězilo Slovensko nad Českem U19 v poměru 3:2: " Z pověření ČBaS jsme poprvé v historii benáteckého badmintonu mohli hostit mezinárodní turnaj týmů což samo o sobě je velkým uznáním. Myslím., že jsme hráčům a trenérům připravili pěkné prostředí. Rád bych tímto poděkoval všem, kteří se podíleli na organizaci a zdárném průběhu tohoto turnaje včetně rozhodcovského sboru. Všichni jsme do toho vložili hodně úsilí, ale kladné ohlasy hráčů a trenérů jsou tou nejlepší odměnou pro celý organizační tým. Badmintonová show v Benátkách nad Jizerou nekončí a již dnes od 13.00 hodin.začíná jubilejní třicátý ročník turnaje Benátecký pohár - Memoriál Petra Martince st., na který všechny příznivce badmintonu zvu " říká prezident benáteckého klubu Petr Martinec Výsledky turnaje Prezidentský pohár zde. Fotogalerie z prvníhho dne zde, z druhého dne zde.

