Družstvo žáků skončilo 11. na Mistrovství ČR.
Zveřejněno: 4. 5. 2026
Ve dnech 1.-3.5. 2026 v Praze proběhlo Mistrovstvi České republiky družstev žáků kategorie U15. Mezi šestnácti startujícími týmy turnaje tradičně nechyběl ani klub BK 1973 Benátky nad Jizerou, který reprezentovali: Václav Geiger, Michal Hermann, Martin Kašpar, Petr Keller, Patricie Mišunová, Jana Strnadová a Štěpánka Tvrdíková. Los týmu určil skupinu A, kde Benátky nad Jizerou nejprve podlehly týmu SKP Kometa Brno vysoko 0:7, poté po obrovském boji porazily TJ Montas Hradec Králové 4:3. V boji o postup do čtvrtfinále tým podlehl klubu SK Hamr Praha v poměru 6:1. V boji o celkové umístění Benátky nad Jizerou těsně podlehly klubu MTAC Praha v poměru 3:4, takže skončily na děleném 11.-12. místě. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci klubu, města a Středočeského kraje. Kompletní výsledky šampionátu zde.
