2002
2003
2004
2005
2007
2015
2019
2020
2022

Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

2002
2003
2004
2005
2007
2015
2019
2020
2022

Družstvo žáků skončilo 11. na Mistrovství ČR.

Zveřejněno: 4. 5. 2026

Ve dnech 1.-3.5. 2026 v Praze proběhlo Mistrovstvi České republiky družstev žáků kategorie U15. Mezi šestnácti startujícími týmy turnaje tradičně nechyběl ani klub BK 1973 Benátky nad Jizerou, který reprezentovali: Václav Geiger, Michal Hermann, Martin Kašpar, Petr Keller, Patricie Mišunová, Jana Strnadová a Štěpánka Tvrdíková. Los týmu určil skupinu A, kde Benátky nad Jizerou nejprve podlehly týmu SKP Kometa Brno vysoko 0:7,  poté po obrovském boji porazily TJ Montas Hradec Králové 4:3. V boji o postup do čtvrtfinále tým podlehl klubu SK Hamr Praha v poměru 6:1. V boji o celkové umístění Benátky nad Jizerou těsně podlehly klubu MTAC Praha v poměru 3:4, takže skončily na děleném 11.-12. místě. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci klubu, města a Středočeského kraje. Kompletní výsledky šampionátu zde.


Družstvo žáků skončilo 11. na Mistrovství ČR.
Badmintonové vybavení