Výsledky víkendových turnajů mládeže.
Zveřejněno: 25. 5. 2026
V sobotu 23.5.2026 se konal turnaj kategorie U11 v Radonicích, kde se představily hráčky našeho klubu. Turnaj, který se odehrál ve sportovním areálu Sportcentrum Radonice, nabídl řadu napínavých zápasů a kvalitních výkonů. Barvy Benátek nad Jizerou reprezentovaly Anna Vinšová a Ema Fazekášová, které předvedly bojovné výkony a skvělou sportovní formu. Anna Vinšová si po několika vyrovnaných utkáních vybojovala výborné 3. místo. Ema Fazekášová pak navázala ještě úspěšnějším vystoupením a po skvělé jízdě turnajem obsadila krásné 2. místo. Obě hráčky během celého dne ukázaly nejen badmintonové dovednosti, ale také velké nasazení a týmového ducha. Úspěch v silné konkurenci je pro klub Benátky nad Jizerou skvělou vizitkou a motivací do dalších turnajů.Kompletní výsledky zde. V neděli 24.5. 2026 se v Mostě konal turnaj GPD kategorie U13, kde benátecký klub reprezentovali náš klub Pavel Slíva, Marie Hasoňová a Anna Vinšová. Výborného výsledku dosáhly Anna Vinšová s Marií Hasoňovou ve čtyřhře, kde vybojovaly krásné 3. místo. Pavel Slíva pak předvedl skvělý výkon ve dvouhře a po dramatickém finále obsadil 2. místo, když o vítězství přišel až v napínavé koncovce třetího setu poměrem 23:21. Kompletní výsledky zde.

