Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Pět dní plných badmintonu a zábavy.

  Po 27.7.2020

Ve dnech 22.-26.7. 2020 proběhl v CR Project badmintonovém centru v Benátkách nad Jizerou již v pořadí osmý letní badmintonový kemp. Pod vedením trenérů Petra Martince, Jaroslava Fröhlicha a Lídy Kusé se zde připravovalo 20 hráčů několika klubů napříč kategoriemi U11- U17.  Denní tréninková část se skládala z ranního výklusu + jógy, dvou dopoledních bloků - atletického a herního, odpoledního herního + posilování. Hráči byli rozděleni do dvou výkonnostních a věkových skupin a dle toho se odvíjel konkrétní program. 

Pro atletickou část bylo využíváno přilehlé hřiště, schody a tratě Podzámeckého parku a pruhu směrem k vodárně. Šlo o trénink výbušnosti, rychlosti a rychlostní vytrvalosti. Posilovací část se prováděla formou stabilizace a kruhového  tréninku. 
V době odpočinku děti hrály tradiční kempovou hru - cesta za pokladem, při které plnily různé úkoly: badmintonový kvíz, kufr, vlajky, osobnosti, scénky, dovednostní soutěže, turnaj ve frisbee, přehazované, hokeji a v badmintonu. Největším zážitkem byla noční bojová hra v Podzámeckém parku, při které děti oprášily morseovku.
Všichni si kemp užili, všem hráčům patří poděkování za úsilí, kamarádský přístup  a chování. Velký dík patří trenérům, kteří kemp organizačně připravili a o děti se  během kempu po všech stránkách postarali.
Za rok opět na viděnou v Benátkách nad Jizerou.