Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Sportovec Benátek nad Jizerou 2019.

  St 16.9.2020

V benátecké NIBE Aréně se v úterý 15.9.2020 konalo odložené udílení cen Sportovec Benátek nad Jizerou za rok 2019. Náš klub byl tak jako každý rok hodně vidět. Mezi jednotlivci obsadil osmé místo Jan Fröhlich. Mezi talenty do 18 let byli oceněni Kateřina Zuzáková a Václav Simon. Trenérem dospělých se stal Petr Martinec a mezi kolektivy již popáté v řadě zvítězil náš klub. Slavnostního ceremoniálu se ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit prezident klubu Petr Martinec, který říká: " Jsem rád, že výsledky naší práce jsou oceněny a všem, kteří se umístili gratuluji. Rád bych poděkoval všem našim partnerům Středočeskému kraji, Městu Benátky nad Jizerou, jakožto všem našim sponzorům za jejich podporu, které si nesmírně vážíme. Moc bych si přál, aby vedení města vyslyšelo náš zájem o realizaci přístavby sportovní haly U internátu, která by našemu klubu pomohla zlepšit tréninkové možnosti především mládeže, jelikož současná kapacita této více než padesát let staré haly  je již takřka naplněna, nedostačující pro extraligová utkání a taktéž nám neumožňuje pořádat republikové turnaje mládeže".

Fotogalerie zde.