Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Turnaj Benátky Masters se blíží.

  Ne 29.11.2020

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou se i přes všechna úskalí, která přináší současná doba rozhodl uspořádat již 4.ročník turnaje BENÁTKY MASTERS. Pozvání přijali mexický reprezentant účastník OH 2016 v Riu de Janeiru a v současné době 66.hráč světového žebříčku Lino Muňoz, dále pak česká singlová jednička a v současné době 128.hráč světa Milan Ludík, islandský reprezentant a 135.hráč světa Kari Gunnarsson a čtvrtým hráčem je pak benátecký odchovanec a moldavský reprezentant Cristian Savin, kterému patří 238.místo na světovém žebříčku.

Letošní ročník bude po všech stránkách jiný. První změnou je, že se odehraje již v pátek 18.12.2020. Druhou změnou je, že se bude konat v CR Project badmintonovém centru a poslední změnou je, že se odehraje bez diváků, ale zato v přímém přenosu, který bude zajištovat firma JAZA. Diváci přímého přenosu se budou moci těšit nejen na čtyři skvělé zápasy, ale i na rozhovory s hráči, tombolu a další zajímavý přestávkový program. Začínat se bude v pátek 18.12. v 16:00 prvním semifinálovým zápasem, po kterém bude ihned následovat druhý semifinálový zápas. V 19:00  pak bude na programu zápas o třetí místo, po kterém turnaj vyvrcholí finálovým zápasem. Přestávka bude proložena zajímavým přestávkovým programem. V nejbližších dnech bude představen celý program, včetně odkazu na živé vysílání.

"Věřím, že se nám turnaj podaří uspořádat a vše proběhne dle prozatímního plánu. Není vůbec lehké v této době plánovat nějaké akce, ale rádi bychom i navzdory okolnostem pokračovali v tradici turnaje. Letošní obsazení turnaje považuji za skvělé a poprvé v krátké historii přivítáme i mimoevropského reprezentanta a navíc účastníka olympijských her. Moc si vážím toho, že všichni čtyři top hráči přijali mé pozvání. Rád bych touto cestou též poděkoval všem našim partnerům včetně Středočeského kraje, kteří podpořili tuto vrcholnou sportovní akci " říká prezident benáteckého klubu Petr Martinec