Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Benátky Masters vyhrál Ondřej Král.

  So 19.12.2020

V pátek 18.12.2020 se v benáteckém CR Project badmintonovém centru konal čtvrtý ročník exhibiční akce BENÁTKY MASTERS za účasti české badmintonové jedničky Milana Ludíka, českého reprezentanta Ondřeje Krále, odchovance Benátek nad Jizerou a reprezentanta Moldávie Cristiana Savina a největší hvězdy turnaje mexického reprezenta a účastníka OH v Riu de Janeiru Lino Muňoze. Celá akce se bohužel vzhledem k epidemiologickým opatřením odehrála bez diváků avšak před kamerami firmy JAZA STREAM, která zajišťovala přímý přenos. V prvním semifinále nejprve Ondřej Král v souboji českých reprezentantů porazil Milana Ludíka 21:19, 21:6. Ve druhém semifinále Lino Muňoz porazil Cristiana Savina 23:21, 21:19. Po druhém semifinále si televizní diváci mohli vychutnat bohatý přestávkový program včetně rozhovorů se všemi čtyřmi hráči. Poté již turnaj pokračoval zápasem o třetí místo, kde Milan Ludík porazil po setech 21:14, 21:14 Cristiana Savina a při své premiérové účasti na akci obsadil třetí místo. Ve finále pak český reprezentant Ondřej Král porazil mexického reprezentanta Lino Muňoze 23:21, 22:20 a radoval se z vítězství ve čtvrtém ročníku turnaje.

Záznam akce zde.

"Rád bych nejprve poděkoval všem čtyřem hráčům, že přijali mé pozvání a akce se za velmi přísných epidemiologických opatření zúčastnili. Dále bych rád poděkoval všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na organizaci této akce. V této době nebylo vůbec lehké rozhodnout zda akci vůbec uskutečnit, nakonec jsme se rozhodli pokračovat v tradici a myslím, že se akce vydařila. Závěrem bych pak rád poděkoval všem sponzorům turnaje městu Benátky nad Jizerou, Středočeskému kraji, firmám CR Project, DELTACAR spedition, NIBE a Raketsport. Pevně věřím, že 28.prosince 2021se  v benátecké NIBE Aréně odehraje již za účasti diváků junilejní pátý ročník " říká Petr Martinec prezident benáteckého klubu.

Vítězové tomboly: dres Muňoz-M.Hermannová, dres Savin- L.Vernerová, dres Král-J.Baran, dres Ludík -K.Michalská, osuška VICTOR -D.Henne, taška VICTOR - tuňák obecný, tričko VICTOR - Ronder 74, triko TOTAL -R.Kupec, kniha TOTAL - M.Lorenc, kniha TOTAL - T.Pálek, kasička + diář TOTAL J.Štefek, hrneček TOTAL -Vancos 13, kasička + ledvinka TOTAL -D.Krameš, víno ZPŠ- J.Müller, hrníček ZPŠ -M.Mácka.

Všem vylosovaným gratulujeme a prosíme, aby si přes email: petrmartinec@yahoo.com dohodli převzetí cen.