Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Badmintonový klub má nového generálního partnera.

  Po 21.12.2020

Tisková zpráva, Benátky nad Jizerou, 21. prosince 2020

 

 

MISTR ČR V BADMINTONU BK 1973 BENÁTKY NAD JIZEROU MÁ

NOVÉHO GENERÁLNÍHO PARTNERA -JE JÍM SPOLEČNOST CR PROJECT

 

Novým generálním partnerem tuzemského badmintonového mistra – týmu BK 1973  Benátky nad Jizerou se od 1.ledna 2021 stane společnost CR Project ze skupiny CR GROUP. 

 

Tým BK 1973 Benátky nad Jizerou letos obhájil mistrovský titul v extralize a získal ve své 47 leté historii již osmý titul mistra ČR družstev. Klub se rovněž intenzivně věnuje rozvoji badmintonových talentů. Hlavním partnerem týmu bude společnost CR Project od ledna roku 2021. Dalším partnerem klubu ze skupiny CR GROUP je společnost H-INTES a společnost USK. Doplňují je pak společnosti L2H DEA, VC ARCON, Skorková a Bělská investiční.

 

„Badmintonový tým BK 1973 Benátky nad Jizerou  úspěšně pracuje s mladými sportovci, kdy pomáhá rozvíjet jejich talent a zároveň jim zajišťuje vhodné zázemí. Těší nás proto, že můžeme podpořit rozvoji tohoto sportu v ČR,“ vysvětluje za skupinu CR Group ing. Jan Horák.

 

„Věříme, že nám nový generální partner klubu - společnost CR Project - pomůže dosáhnout našich cílů. Patří k nim jak budování kvalitního zázemí pro extraligový tým, který je mistrem ČR, tak i dlouhodobá podpora mládežnických družstev – ty rovněž patří k nejlepším v republice. Jsme rádi, že nás podporuje stabilní firma, která náš region zná, protože v něm dlouhodobě působí,“ dodává prezident klubu Petr Martinec.

 

O společnostech:

CR Project – jde o projektovou, konzultační a inženýrskou kancelář, která je specializovaná na komplexní řešení problematiky dopravní infrastruktury malých a středních měst, jakož i velkých územních celků. Více informací zde: www.crproject.cz

H-INTES – jde o stavební firmu s mnohaletou tradicí. Páteří služeb společnosti jsou dopravní a inženýrské stavby, zejména komunikace, parkovací plochy, opěrné zdi, propustky a mostky, kanalizace a další. Více informací zde: www.h-intes.cz

USK – společnost nabízející služby spojené s údržbou silnic, komunikací, svislého a vodorovného dopravního značení, výroby a pokládky asfaltových směsí.

L2H DEA – společnost, která kromě vedení účetnictví zajišťuje svým klientům ekonomické a daňové poradenství.

Skorková – developerská společnost působící v obci Skorkov.

Bělská Investiční – developerská společnost působící ve městě Bělá pod Bezdězem.

VC ARCON – vývojové centrum technologií a materiálů pro výstavbu a opravy silnic.

 

O klubu BK 1973 Benátky nad Jizerou

Badmintonový oddíl byl v Benátkách nad Jizerou založen v listopadu roku 1973. V osmdesátých             letech se klub zaměřil především na práci s mládeží, které se intenzivně věnuje i v současnosti. Ve své 47leté historii získal klub již osmu titulů mistra ČR družstev. Více informací zde: www.badminton-benatky.cz

Kontakt pro novináře:

Filip Poštulka – mediální zástupce CR GROUP     Mail: mluvci@uask.cz    Tel: 724 104 295