Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Extraliga letos jinak.

  Pá 5.2.2021

Letošní extraligový ročník  bude po všech stránkách jiný. Výkonný výbor ČBaS v září zrušil dlouhodobou soutěž, kterou nahradil jednorázovým turnajem, ze kterého by měl vzejít nový mistr ČR. Jednorázový turnaj za účasti všech osmi týmů se bude konat ve dnech 6.-9.5.2021 a ČBaS vypíše na tuto akci výběrové řízení.

" Jako prezident extraligového klubu a zároveň člen VV ČBaS považuji toto rozhodnutí za nejlepší v tento moment. Za náš klub mohu říci, že určitě bychom chtěli alespoň nějakou soutěž hrát i když víme, že do toho mohou vstoupit problémy s cestováním našich zahraničních hráčů. S hráči jsem pravidelně v kontaktu a všichni se moc těší. Co se týká pořadatelského místa uvidíme kdo bude mít zájem akci uspořádat. Já osobně bych byl rád, kdyby se pořadatelství ujal náš klub, i když pořádání takové akce podléhá mnoha restrikcím ze strany Ministerstva zdravotnictví, ale jelikož se jedná o akci významného charakteru a kvalifikaci na Mistrovství Evropy klubů jsem přesvědčen, že po splnění požadavků ze strany Ministerstva zdravotnictví lze akci uspořádat " říká prezident benáteckého klubu Petr Martinec.