Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Rozhodnutí sportovně technické komise ČBaS ohledně turnajů.

  Po 1.3.2021

Sportovně technická komise  ČBaS vydala dokument s turnajovými vyhlídkami v roce 2021. 

Hlavními body dokumentu je zrušení všech přeložených mládežnických MČR, která byla plánovaná na březen a duben. Důvodem je vývoj epidemické situace.

O konání Mistrovství ČR dospělých, které se má odehrát v termínu 21.-23.5.2021, se bude rozhodovat v průběhu března. Hlavní podmínkou je umožnit trénink a sehrání kvalifikačních turnajů alespoň 8 týdnů před konáním akce, sehrát kvalifikační turnaje bude možné až těsně před samotným turnajem. V opačném případě bude turnaj přeložen.

Další nadcházející akce

Předpokládané jarní/letní rozvolnění opatření předpokládá změnu zažitého systému, kdy letní měsíce sloužily pro přípravu na podzimní část sezóny a turnaje nebyly plánovány.

Start turnajů typu GPA a GPB všech kategorií bude nejméně 4 týdny od rozvolnění opatření (umožnění tréninku uvnitř a amatérských soutěží).

Pokud to bude možné, turnajová přestávka bude jen v červenci, během srpna poběží tréninková příprava a od konce srpna (tj. poslední dva srpnové víkendy) předpokládáme pořádání prvních turnajů, aby bylo možné odehrát všechny plánované podzimní turnaje.

Celý dokument je k dispozici ZDE