Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Společně do Tokia !

  St 14.4.2021

Návrat do tréninku ? Zatím jsme nuceni sportovat venku. Z iniciativy klubu SKB Český Krumlov a trenéra pana Votavy však vznikla tato skvělá výzva, která nám čas strávený mimo prostor haly zatraktivní. Do výzvy se zapojily kromě našeho klubu Badminton Rychnov nad Kněžnou, MTAC Praha, BAC Kladno a SKB Český Krumlov.

Letní olympijské hry 2021 se letos uskuteční v japonském Tokiu na přelomu července a srpna. Zvládneme společnou aktivitou cestu z Prahy do Tokia? Celkem potřebujeme zdolat 12 113 km. Zapojit se může každý, hráči, jejich sourozenci, rodiče či prarodiče. Jako příprava pro „brzký“ návrat do tréninků je úkolem být aktivní a v pohybu. Zařaďte tak sportovní aktivitu (běh, kolo, chůze), zapište kilometry a pošlete na e-mail  slava.frohlich@seznam.cz  své jméno a příjmení, druh aktivity, vzdálenost, datum a dobu trvání. Všechno včetně zbývajících kilometrů do Tokia bude zaznamenáváno v tabulce.

Soutěžíme mezi sebou o ceny pro nejlepšího chodce, běžce, cyklistu. Když se bude dařit, tak se z „společně do Tokia“ probudí i soutěž, který z klubů tam bude první. Čeká nás náročný cíl, ale společně to zvládneme. Buďme aktivní, poctiví a přejeme hodně štěstí!

Celá akce je popsaná ZDE