Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Výsledky víkendových turnajů mládeže.

  Po 15.11.2021

V sobotu 13.11.2021 se Filip Hermann a Patricie Mišunová představili na turnaji U9 ve Vinoři. Patricie Mišunová obsadila 3. místo a Filip Hermann získal bez ztráty setu své první turnajové vítězství.

Kompletní výsledky najdete  zde.

GPC U17 ovládli hráči Benátek nad Jizerou

Sobotního postupového turnaje na MČR U17, které se uskuteční o prvním prosincovém víkendu
v Českém Krumlově, se zúčastnilo celkem 9 hráčů našeho klubu.

Nejlépe z nich si vedl Václav Simon, který kromě dvouhry opanoval i čtyřhru (společně s Františkem Ložkem) a smíšenou čtyřhru (s Karolínou Kalkušovou). Velmi dobře si počínali také František Ložek, který k vítězné čtyřhře (s Václavem Simonem) doplnil druhé místo ve dvouhře a s Kateřinou Hermanovou ještě druhé místo ve smíšené čtyřhře a již zmíněná Kateřina Hermannová, která zvítězila ve dvouhře děvčat a umístila se na druhém místě ve čtyřhře děvčat. Dominika Kramešová se společně s Malvínou Skrčenou (BaC Kladno) stala vítězkou čtyřhry děvčat.

Všem našim hráčkám a hráčům patří poděkování za reprezentaci našeho klubu a postupujícím na MČR přejeme úspěch na tomto vrcholném turnaji této věkové kategorie.

Kompletní výsledky najdete zde.