Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

O víkendu pokračuje extraliga druhým kolem.

  Út 23.11.2021

O nadcházejícím víkendu je na programu druhé kolo extraligy družstev. Benátecké družstvo, které je v současné chvíli na druhém místě extraligové tabulky, se nejprve v sobotu 27.11. od 13:00 hod představí v domácím prostředí CR Project badmintonového centra proti odvěkému rivalovi týmu Sokol METEOR Praha Radotín. V neděli 28.11. pak benátečtí badmintonisté cestují až do Ostravy, kde se od 10:00 hodin představí proti TJ Sokolu Klimkovice.

Vzhledem k nařízení vlády žádáme diváky, aby respektovali při vstupu do vnitřních prostor CR Project badmintonového centra nařízení ohledně prokázání se očkováním, či prodělanou nemocí max.před 180 dny. Děti do 12 let věku se nemusí prokazovat.

"Na další zápasy se celý tým těší. Věřím, že navážeme na úvodní kolo, které jsme 100% zvládli.  Nyní nás čekají dva velmi silné týmy, které si myslím, mají ambice pomýšlet na první čtyřku. Myslím, že sobotní duel bude divácky velmi zajímavý a já věřím, že naši fanoušci opět naplní halu a svými hlasivkami pomohou benáteckému týmu k vítězství " říká prezident klubu a trenér Petr Martinec.

Předzápasový bulletin zde.