Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

Výsledky víkendových turnajů mládeže.

  Po 10.1.2022

V neděli 9.1.2022 upořádal náš klub otevřený turnaj GPC kategorie U17, kterého se účastnilo celkem
6 hráček a hráčů našeho klubu. Turnaj byl zajímavě obsazen hráči z klubů napříč všemi oblastmi ČR a ze zástupců Benátek nad Jizerou si nejlépe vedl František Ložek, který s klubovou spoluhráčkou Kateřinou Hermannovou vybojoval 2. místo ve smíšené čtyřhře a také 3. místo ve čtyřhře chlapců (společně s Matějem Červenkou z BK Králův Dvůr). Všem hráčkám a hráčům našeho klubu děkujeme za kvalitní reprezentaci.

Kompletní výsledky zde.

V sobotu 8.1.2022 se v Praze na Hamru uskutečnil turnaj GPC kategorie U13, kterého se zúčastnila Aneta Váňová. Ta ve dvouhře obsadila 5.-8.místo a ve smíšené čtyřhře společně s Vojtou Červenkou (Kr.Dvůr)  obsadila 2.místo.