Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou z.s.

O víkendu pokračuje extraliga třetím kolem.

  Út 11.1.2022

O nadcházejícím víkendu je na programu třetí kolo extraligy družstev. Benátecké družstvo, které je v současné chvíli na prvním místě extraligové tabulky se nejprve v sobotu 15.1. od 13:00 hod představí v domácím prostředí CR Project badmintonového centra proti týmu BA Plzeň, kterému patří třetí místo v extraligové tabulce. V neděli 16.1. pak benátečtí badmintonisté přivítají v domácím prostředí CR Project badmintonového centra doposud poslední tým tabulky FSpS MU Brno. Původně se utkání mělo hrát v Brně , ale na žádost brněnského týmu se bude od 14:30 hodin hrát v Benátkách nad Jizerou.

Vzhledem k nařízení vlády žádáme diváky, aby respektovali při vstupu do vnitřních prostor CR Project badmintonového centra nařízení ohledně prokázání se očkováním, či prodělanou nemocí max.před 180 dny. Děti do 12 let věku se nemusí prokazovat.

Předzápasový bulletin zde.

"Na další dva zápasy se celý tým těší. Věřím, že navážeme na úvodní kola, která jsme zvládli. V sobotním duelu nás čeká letošní překvapení soutěže tým BA Plzeň, který má velmi vyrovnaný kádr a zatím předvádí velmi dobré výkony. V neděli nás pak čeká tradiční rival FSpS MU Brno. Já věřím, že naši fanoušci opět naplní halu a svými hlasivkami pomohou benáteckému týmu k vítězství " říká prezident klubu a trenér Petr Martinec.