Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

SAVIN Cristian

SAVIN Cristian

 Profil na BWF

 


 

Moje sportovní vybavení: FZ FORZA

Můj trenér: Petr Martinec

Můj badmintonový vzor: Lee Chong Wei

Můj sportovní sen:vyhrát olympijské hry

Nejoblíbenější badmintonová země kde jsem byl: Dánsko a Indonésie

Sponzoři a partneři :

Největší  dosavadní úspěchy:

Sezóna 2010/11

1.místo DCH, ČCH, SČ,  U11 Adria Youth International Poreč-Chorvatsko

1.místo DCH  U11 TOM Junior International Mirna-Slovinsko

1.místo DCH U11  Luxembourgh Youngsters International-Lucembursko

2.místo ČCH U11  Luxembourgh Youngsters International-Lucembursko

1.místo DCH U11  FORZA DONUT CUP- Kungota-Slovinsko

3.místo ČCH U11 FORZA DONAT CUP- Kungota-Slovinsko

1.místo ČCH U11  Danish Junior Open- Farum-Dánsko

3.místo DCH U11 Danish Junior Open-Farum -Dánsko

1.místo DCH U11 Bodensee Jugend Turnier-Friedrichshafen-Německo

2.místo ČCH U11 Bodensee Jugend Turnier -Friedrichshafen-Německo

 Sezóna 2011/12

2.místo  MIX  U13  Slovakia International Prešov-Slovensko

3.místo DCH  U13  Slovakia International Prešov-Slovensko

3.místo ČCH  U13  Slovakia International Prešov-Slovensko

2.místo DCH  U13  Adria Youth International Poreč-Chorvatsko

3.místo ČCH U13  Adria Youth  International Poreč-Chorvatsko

3.místo ČCH U13  Luxembourgh Youngsters International-Lucembursko 

1.místo DCH U13  Mezinárodní turnaj Tamisari- Finsko

2.místo SČ   U13   Mezinárodní turnaj  Tamisari- Finsko

3.místo ČCH U13  Mistrovství ČR - Praha Vinoř

2.místo  Mistrovství ČR družstev žáků - Benátky n/J

3.místo ČCH U13  Bodensee Jugend Turnier-Friedrichshafen-Německo

Sezóna 2012/13

1.místo DCH  U13   Elite turnaj   Bronderslev  - Dánsko

2.místo DCH  U13   Yonex Denmark Junior Odense- Dánsko

2.místo ČCH  U13   Yonex Denmark Junior Odense- Dánsko

2.místo DCH  U13  Elite turnaj Fredericia - Dánsko

3.místo DCH  U13  Carlton Youth International Hoensbroek-Holandsko

2.místo soutěž týmů U13 Nations to Nations Pecs- Maďarsko

3.místo  DCH  U13  Elite turnaj Broager - Dánsko

1.místo  SČ       U13  Elite turnaj Gentofte-Dánsko

3.místo DCH   U13  Elite turnaj Gentofte-Dánsko

3.místo DCH   U13  Elite turnaj Hojbjerg-Dánsko

3.místo ČCH    U15  Mistrovství ČR - Plzeň

1.místo DCH    U13  Mistrovství ČR - Hradec Králové

1.místo ČCH    U13  Mistrovství ČR - Hradec Králové

1.místo SČ       U13  Mistrovství ČR - Hradec Králové

1.místo DCH   U13  Bodensee Jugend Turnier - Friedrichshafen - Německo

1.místo ČCH  U13   Bodensee Jugend Turnier - Friedrichshafen - Německo

Sezóna 2013/14

3.místo DCH  U15   Yonex Denmark Junior Odense- Dánsko

3.místo ČCH  U15   Elite turnaj KMB2010 Kodaň - Dánsko

2.místo  Mistrovství ČR družstev žáků - Benátky  n/J

3.místo DCH U15   Mistrovství ČR - Hradec Králové

3.místo ČCH U15   Mistrovství ČR - Hradec Králové

3.místo DCH U15 Bodensee Jugend Turnier - Friedrichshafen - Německo

3.místo ČCH U15 Bodensee Jugend Turnier - Friedrichshafen - Německo

Sezóna 2014/15

1.místo DCH U15  Elite turnaj Broager- Dánsko

1.místo DCH U15  Adria  Youth International Poreč - Chorvatsko

2.místo ČCH U15 Adria Youth International Poreč - Chorvatsko

3.místo DCH U15  Danish Junior Cup Taastrup - Dánsko

3.místo DCH U15  Yonex Denmark Junior Odense - Dánsko

1.místo DCH U15  Mini Grand Prix Vaerlose - Dánsko

2.místo DCH U15  Elite turnaj - Hjöring - Dánsko

2.místo DCH U19  Fyrisfjädern Uppsala Junior - Uppsala- Švédsko

1.místo Mistrovství ČR družstev žáků - Hustopeče

1.místo Extraliga Mistrovství ČR družstev- Praha

1.místo DCH U15   Mistrovství ČR - Pardubice

1.místo SČ     U15   Mistrovství ČR - Pardubice

1.místo SČ     U15  7.letní olympiáda dětí a mládeže - Plzeň

1.místo DCH U15  7.letní olympiáda dětí a mládeže - Plzeň

1.místo ČCH U15  7.letní olympiáda dětí a mládeže - Plzeň

Sezóna 2015/16

3.místo DCH  U17 Elite turnaj- Lillerod - Dánsko

3.místo DCH  U19 Yonex Lithuania International - Klaipeda - Litva

2.místo DCH U17  Yonex Denmark Junior Odense - Dánsko

2.místo DCH  U17 Mistrovství ČR - Ostrava

3.místo DCH U19  Mistrovství ČR - Most

3.místo DCH U19 Li-Ning Israel International - Rishon- Izrael

Sezóna 2016/17

1.místo DM dospělí  GP "A" Benátecký pohár - Benátky n/J

3.místo DCH  U19  Yonex Lithuania International - Klaipeda - Litva

3.místo DCH  U19  Yonex Belgian International - Herstal - Belgie

2.místo DCH U19  Valamar Junior - Dubrovnik - Chorvatsko

2.místo DCH U19  Apacs Kazakhstan Junior - Shymkent - Kazachstán

1.místo DCH U17 Mistrovství ČR - Most

1.místo SČ   U17 Mistrovství ČR - Most

3.místo DCH U19 Mistrovství ČR - Ostrava

1.místo DCH U19 Swedish Junior - Uppsala - Švédsko

1.místo DCH U19 Cyprus Junior - Nicossia - Kypr

3.místo DCH U19 Valamar Junior - Dubrovnik - Chorvatsko

3.místo DCH U19  Junior White Nights - Gatčina - Rusko

Sezóna 2017/18

2.místo DCH U19 Ukraine Junior - Dněpropetrovsk - Ukrajina

17.-32.místo DCH U19 Mistrovství Světa juniorů - Yogyakarta- Indonésie

1.místo DCH U19 Slovenia Junior - Mirna - Slovinsko

2.místo DCH U19 Czech Junior - Orlová - Česká republika

3.místo DCH U19 Turkey Junior - Ankara - Turecko

33.-48.místo DM  Mistrovství Evropy - Huelva - Španělsko

Sezóna 2018/19

5.-8.místo DCH U19  Mistrovství Evropy juniorů - Tallinn- Estonsko

65.-128.místo DCH U19 Mistrovství Světa juniorů - Toronto- Kanada

25.-31.místo  DM    2.Evropské hry - Minsk - Bělorusko