Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Medailisté Mistrovství ČR

2020

1.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec - trenér
Emil Holst /DEN/, Dey Subhankar /IND/, Pawel Smilowski /POL/, Rasmus Kjaer /DEN/, Kristoffer Knudsen /DEN/, Lukáš Zevl, Cristian Savin, Isabella Nielsen /DEN/, Ágnes Körösi /HUN/, Elizaveta Tarasova /RUS/, Tallulah Van Coppenolle, Kateřina Zuzáková
2.místo MČR | dospělí | Čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Pha/
3.místo MČR | dospělí | Čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová /Pardubice/
3.místo MČR | dospělí | MIX Denisa Šikalová, Michal Hubáček /METEOR Pha/

2018

3.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec - trenér
Anatoliy Yartsev /RUS/, Christian Lind Thomsen /DEN/, Rasmus Fladberg /DEN/, Jan Fröhlich, Lukáš Zevl, Jarolím Vícen, Cristian Savin, Vojtěch Lapáček, Elizaveta Tarasova /RUS/, Kateřina Zuzáková, Denisa Šikalová, Jana Adámková
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Kateřina Zuzáková
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Lukáš Zevl
3.místo MČR | dospělí | mix Denisa Šikalová, Vojtěch Šelong (FSpS MU Brno)
3.místo MČR | dospělí | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová (ASTRA Pha)
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová (Pardubice)
3.místo MČR | U19 | dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR | U17 | dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR | U17 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová (Pardubice)
1.místo MČR | U13 | dvouhra Václav Simon
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Václav Simon, Adam Srnec (Hamr Praha)
3.místo MČR | U13 | mix Václav Simon, Karolína Kalkušová

2017

3.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec - trenér
Dey Subhankar /IND/, Azmy Qowimuramadhoni /INA/, Lukáš Zevl, Cristian Savin, Jarolím Vícen, Vojtěch Lapáček, Petr Jelínek, Nicola Cerfontyne /ENG/, Elizaveta Tarasova /RUS/, Denisa Šikalová, Kateřina Zuzáková
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | mix Denisa Šikalová, Vojtěch Šelong (FSpS Brno)
3.místo MČR | U19 | dvouhra Kateřina Zuzáková
2.místo MČR | U19 | dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR | U17 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová (Pardubice)
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Václav Simon, Pavel Jeništa (Pardubice)

2016

2.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec - trenér
Adrian Dziolko /POL/, Lukáš Zevl, Jarolím Vícen, Cristian Savin, Petr Jelínek, Josef Richtr, Maria Ulitina /UKR/, Denisa Šikalová, Pavlína Krpatová
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | U19 | dvouhra Cristian Savin
3.místo MČR | U19 | mix Kateřina Zuzáková, Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
1.místo MČR | U17 | dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR | U17 | mix Cristian Savin, Tereza Švábíková (Klimkovice)
3.místo MČR | U17 | dvouhra Kateřina Zuzáková
2.místo MČR | U17 | mix Kateřina Zuzáková, Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
1.místo MČR | U15 | dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR | U15 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová (Pardubice)
1.místo MČR | U15 | mix Kateřina Zuzáková, Tomáš Švejda (Č.Krumlov)
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Lída Kusá, Kateřina Valentová (Pardubice)

2015

1.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec - trenér
Adrian Dziolko /POL/, Petr Jelínek, Lukáš Zevl, Cristian Savin, Josef Richtr, Jiří Provazník, Maria Ulitina /UKR/, Denisa Šikalová, Pavlína Krpatová
1.místo MČR družstev | žáci U15 Cristian Savin, Vojtěch Mišutka, Lukáš Štěpánek, Jakub Vraštiak, Tereza Švábíková /Klimkovice/, Kateřina Zuzáková, Johana Nešněrová, Lída Kusá, Romana Vatashchuk /Karlovy Vary/
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR | dospělí | mix Denisa Šikalová, Vojtěch Šelong /Brno Jehnice/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR | U15 | dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR | U15 | mix Cristian Savin, Tereza Švábíková /Klimkovice/
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová /Pardubice/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Lída Kusá, Kateřina Valentová /Pardubice/
1.místo MČR | U13 | dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová /Pardubice/
1.místo MČR | U13 | mix Kateřina Zuzáková, Tomáš Švejda /Č.Krumlov/
1.místo MČR (zima 2015) | U19 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR (zima 2015) | U19 | mix Denisa Šikalová, Ondřej Klimeš /Vesec/
3.místo MČR (zima 2015) | U19 | dvouhra Cristian Savin
2.místo MČR (zima 2015) | U17 | dvouhra Cristian Savin
3.místo MČR (zima 2015) | U17 | čtyřhra Adéla Zuzáková, Kateřina Zuzáková
1.místo MČR (zima 2015) | U15 | dvouhra Kateřina Zuzáková
1.místo MČR (zima 2015) | U15 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová /Pardubice/
1.místo MČR (zima 2015) | U15 | mix Kateřina Zuzáková, Tomáš Švejda /Č.Krumlov/

2014

2.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec
Petr Jelínek, Jiří Provazník, Josef Richtr, Viki Indra Okvana /INA/, Siswanto /INA/, Adrian Dzioko /POL/, Hana Milisová, Denisa Šikalová, Megawati Gustiani Sari /INA/
2.místo MČR družstev | žáci U15 Cristian Savin, Vojtěch Mišutka, Lukáš Štěpánek, Jakub Vraštiak, Adéla Zuzáková, Kateřina Zuzáková, Johana Nešněrová, Tereza Švábíková /Klimkovice/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR | U19 | dvouhra Denisa Šikalová
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR | U17 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR | U15 | dvouhra Cristian Savin
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Cristian Savin, Marek Kufa /Č.Těšín/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Lucie Krpatová /Pardubice/
2.místo MČR | U13 | dvouhra Kateřina Zuzáková

2013

2.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec
Petr Jelínek, Jiří Provazník, Josef Richtr, Viki Indra Okvana /INA/, Valeriy Atrashchenkov /UKR/, Hana Milisová, Denisa Šikalová, Megawati Gustiani Sari /INA/
2.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník, Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
1.místo MČR | U17 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR | U17 | dvouhra Denisa Šikalová
3.místo MČR | U17 | dvouhra Denisa Šikalová
3.místo MČR | U17 | mix Denisa Šikalová, Matěj Klupa /Orlová/
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Cristian Savin, Marek Kufa /Č.Těšín/
1.místo MČR | U13 | dvouhra Cristian Savin
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Cristian Savin, Nicola Siviglia /Č.Krumlov/
1.místo MČR | U13 | mix Cristian Savin, Kateřina Zuzáková
3.místo MČR | U13 | dvouhra Kateřina Zuzáková
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Kateřina Zuzáková, Klára Hejčlová /Teplice/
3.místo MČR | U13 | mix Vojtěch Mišutka, Tereza Švábíková /Klimkovice/

2012

2.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec
Jan Vitvera, Petr Jelínek, Viki Indra Okvana /INA/, Josef Richtr, Jan Fröhlich, Jiří Provazník, Megawati Gustiani Sari /INA/, Hana Milisová, Kateřina Tomalová
2.místo MČR družstev | žáci U15 Jan Louda /Plzeň/, Jakub Tichý, Cristian Savin, Denisa Šikalová, Adéla Zuzáková, Kateřina Zuzáková
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
2.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník, Hana Milisová /Č.Krumlov/
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Jiří Provazník, Pavel Drančák /METEOR Praha/
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Vojtěch Benedikt, Jan Hubáček /Hr.Králové/
1.místo MČR | U17 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR | U15 | dvouhra Denisa Šikalová
1.místo MČR | U15 | mix Denisa Šikalová, Jan Louda /PLzeň/
1.místo MČR | U15 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Cristian Savin, Matěj Hubáček /METEOR Praha/

2011

2.místo MČR družstev | dospělí | Extraliga Petr Martinec
Jiří Provazník, Petr Jelínek, Josef Richtr, Viki Indra Okvana /INA/, Pavel Florián, Kateřina Tomalová, Megawati Gustiani Sari /INA/, Martina Brejchová
3.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník, Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR | U19 | dvouhra Josef Richtr
2.místo MČR | U17 | dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR | U17 | čtyřhra Pavel Vraník, Matěj Šváb /Dobruška/
3.místo MČR | U17 | mix Pavel Vraník, Denisa Šikalová
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Vojtěch Benedikt, Miroslav Mišutka
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Klára Červenková, Denisa Šikalová
1.místo MČR | U15 | mix Denisa Šikalová, Matěj Klupa /Orlová/
2.místo MČR | U15 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
3.místo MČR | U15 | dvouhra Denisa Šikalová

2010

2.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Tomasz Mendrek, Petr Jelínek, Viki Indra Okvana /INA/, Karel Šikal, Jiří Provazník, Josef Richtr, Kateřina Tomalová, Megawati Gustiani Sari /INA/
3.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník, Hana Milisová /Č.Krumlov/
3.místo MČR | U19 | čtyřhra Josef Richtr, Karel Šikal
2.místo MČR | U17 | čtyřhra Pavel Vraník, Matěj Šváb /Dobruška/
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/
2.místo MČR | U13 | dvouhra Denisa Šikalová
2.místo MČR | U13 | mix Denisa Šikalová, Adam Šářec /Č.Těšín/

2009

3.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Tomasz Mendrek, Jaroslav Fröhlich, Petr Jelínek, Josef Richtr, Jiří Provazník, Alexander Russkikh /RUS/, Megawati Gustiani Sari /INA/, Zuzana Orlovská /SVK/, Kateřina Tomalová
1.místo MČR družstev | žáci U15 Pavel Vraník
Miroslav Mišutka, Michal Čapek, Vojtěch Benedikt, Klára Červenková, Denisa Šikalová, Martina Karbanová /Hořovice/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | U19 | čtyřhra Karel Šikal, Josef Richtr
2.místo MČR | U17 | čtyřhra Pavel Vraník, Josef Richtr
1.místo MČR | U15 | čtyřhra Pavel Vraník, Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
2.místo MČR | U15 | dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR | U19 | mix Pavel Vraník, Klára Červenková
1.místo MČR | U13 | mix Denisa Šikalová, Matěj Klupa /Orlová/
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová /ASTRA Praha/

2008

3.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich, Petr Jelínek, Karel Šikal, Tomasz Mendrek, Alexander Russkikh /RUS/, Dominika Koukalová, Alesia Zaitsava /BLR/, Katya Ananina /RUS/
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Titěrová /METEOR Praha/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Pavel Vraník, Jaroslav Holeček /Kladno/
2.místo MČR | U15 | dvouhra Pavel Vraník
2.místo MČR | U15 | čtyřhra Pavel Vraník, Matěj Šváb /Sokol Dobruška/

2007

1.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník, Petr Jelínek, Alexander Russkikh /RUS/, Monika Vondráková, Daniela Rubášová, Katya Ananina /RUS/
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
2.místo MČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Hana Milisová
2.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | čtyřhra Jiří Provazník, Jan Jirásek /METEOR Praha/
3.místo MČR | U15 | dvouhra Josef Richtr
3.místo MČR | U15 | mix Josef Richtr, Lucie Havlová /Sokol Doubravka/
1.místo MČR | U13 | dvouhra Pavel Vraník
1.místo MČR | U13 | dvouhra Kateřina Hejdrychová
1.místo MČR | U13 | mix Pavel Vraník, Kateřina Hejdrychová
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Pavel Vraník, Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
1.místo MČR | U13 | čtyřhra Kateřina Hejdrychová, Klára Červenková
2.místo MČR | U13 | mix Klára Červenková, Matěj Šváb /Sokol Dobruška/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Denisa Šikalová, Lucie Krejčová /Sokol Kr.Dvůr/

2006

1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MCR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
2.místo MČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Hana Milisová
3.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec, Jaroslav Frohlich, Jiří Provazník, Karel Šikal, Alexander Russkikh /RUS/, Monika Vondráková, Zuzana Haburajová, Alesia Zaitsava /BLR/
1.místo MČR | U13 | mix Pavel Vraník, Kateřina Hejdrychová
3.místo MČR | U13 | dvouhra Pavel Vraník
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Kateřina Hejdrychová, Alžběta Bášová /Hr.Králové/
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Karel Šikal, Pavel Vraník

2005

1.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník, Stanislav Mlejnek, Kamil Hasoń, Andrei Konakh /BLR/, Hana Milisová, Daniela Kosová, Olga Konon /BLR/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MCR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Jan Vondra /SPOJE Praha/
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
1.místo MČR družstev | U13 | čtyřhra Kateřina Hejdrychová, Lucie Ježková /Liberec/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Pavel Vraník, Jaroslav Holeček /Kladno/
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Lucie Hradecká /Přerov/
3.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Zdeněk Sváta /ASTRA Praha/

2004

1.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník, Jan Vondra, Andrei Konakh /BLR/, Hana Kollarová, Daniela Kosová, Martina Benešová, Olga Konon /BLR/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Jiří Provazník, Michal Turoň /METEOR Praha/
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
3.místo MČR družstev | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník, Daniela Kosová
3.místo MČR | dospělí | mix Hana Milisová, Tomasz Mendrek /BK Jehnice/
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, René Neděla /Dobruška/
1.místo AMČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Barbora Bobrovská /Liberec/

2003

1.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník, Stanislav Mlejnek, Andrei Konakh /BLR/, Andrei Maliutin /BLR/, Aivaras Kvedarauskas /LIT/, Hana Milisová, Hana Kollarová, Daniela Kosová
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Jiří Provazník, Adam Hobzik /METEOR Pha/
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
2.místo MČR | dospělí | mix Hana Milisová, Tomasz Mendrek /BK Jehnice/
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Stanislav Mlejnek
1.místo AMČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Barbora Bobrovská

2002

1.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník jun., Stanislav Mlejnek, Pavel Landa, Andrei Konakh /BLR/, Andrei Maliutin /BLR/, Aivaras Kvedarauskas /LIT/, Hana Milisová, Hana Kollarová, Daniela Kosová, Nadia Kostiuchik /BLR/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
2.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR družstev | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Barbora Bobrovská /Liberec/
2.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich

2001

2.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník jun., Stanislav Mlejnek, Aivaras Kvedarauskas /LIT/, Damian Plawecki /POL/, Jacek Niedzwiedzki /POL/, Daniela Kosová, Hana Milisová, Kinga Rudolf /POL/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Jan Fröhlich
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Hana Milisová, Eva Brožová /METEOR Praha/
3.místo MČR družstev | dospělí | dvouhra Petr Martinec
2.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník jun., Daniela Kosová
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich
1.místo AMČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Kopřivnice/

2000

3.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník jun., Stanislav Mlejnek, Jacek Niedzwiedzki /POL/, Damian Plawecki /POL/, Miloš Kamaryt, Daniela Kosová, Iva Marečková, Kinga Rudolf /POL/, Katarzyna Wojcik /POL/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR družstev | dospělí | čtyřhra Jiří Provazník jun., Michal Severa /METEOR Praha/
3.místo MČR | dospělí | mix Jiří Provazník jun., Daniela Kosová
3.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jaroslav Fröhlich, Stanislav Mlejnek
3.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jaroslav Fröhlich

1999

3.místo MCR družstev | dospelí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník jun., Miloš Kamaryt, Pawel Popenda /POL/, Daniela Kosová, Kinga Rudolf /POL/, Katarzyna Wojcik /POL/
1.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
2.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jan Fröhlich, Pavel Popilka /Plzeň/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
1.místo MAMČR | dospělí | dvouhra Jaroslav Fröhlich
2.místo MAMČR | dospělí | mix Jaroslav Fröhlich, Daniela Kosová

1998

3.místo MČR družstev | dospělí | 1.liga Petr Martinec
Jan Fröhlich, Jaroslav Fröhlich, Jiří Provazník jun., Miloš Kamaryt, Stanislav Mlejnek, Daniela Kosová, Zuzana Matějková, Malgorzata Jura /POL/
1.místo MČR | U19 | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U19 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Jan Fröhlich, Jan Potůček /Hr.Králové/
3.místo MČR | U19 | čtyřhra Zuzana Matějková, Kateřina Prokopová /Most/
1.místo MČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | mix Jaroslav Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
2.místo MČR | U15 | čtyřhra Kamil Hasoň, Václav Skála /Spoje Praha/
2.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Jaroslav Fröhlich, Pavel Bleyer /Most/

1997

2.místo MČR | U15 | čtyřhra Michaela Urbanová, Petra Hlavačková /Hořovice/
3.místo MMČR | U19 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
3.místo MMČR | U19 | čtyřhra Jan Fröhlich, Michal Turoň /Č.Krumlov/
1.místo MČR | U19 | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U19 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková/Orlová/
3.místo AMČR | dospělí | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Ondřej Lubas /METEOR Praha/
1.místo AMČR | dospělí | mix Jaroslav Fröhlich, Markéta Koudelková /METEOR Pha/

1996

2.místo MČR | U13 | mix Ondřej Kadlec, Adéla Tunturovová /Spoje Praha/
3.místo MČR | U13 | čtyřhra Ondřej Kadlec, Jan Martinec
3.místo MČR | U15 | dvouhra Michaela Urbanová
3.místo MČR | U15 | čtyřhra Michaela Urbanová, Petra Hlavačková /Hořovice/
1.místo MČR | U17 | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U17 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Jan Fröhlich, Daniel Kolka
1.místo MČR | U19 | čtyřhra Jan Fröhlich, Jiří Provazník jun.
1.místo MČR | U19 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
2.místo MČR | U19 | dvouhra Jiří Provazník jun.
3.místo MMČR | U19 | mix Jan Fröhlich, Regina Rašková /Orlová/
3.místo AMČR | dospělí | mix Daniela Kosová, Adam Janíček /Ostrava/

1995

3.místo MČR | U13 | dvouhra Michaela Urbanová
3.místo MČR | U17 | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | U17 | čtyřhra Jan Fröhlich, Jan Holeček /Křemže/
2.místo AMČR | dospělí | dvouhra Petr Martinec
1.místo AMČR | dospělí | čtyřhra Petr Martinec, Michal Severa /METEOR Praha/

1994

3.místo MČR | U17 | čtyřhra Jan Fröhlich, Jiří Provazník jun.
3.místo MČR | U19 | čtyřhra Petr Martinec, Jaroslav Fröhlich
3.místo MČR | U19 | čtyřhra Jiří Provazník jun., Filip Stádník /ČKD Praha/
3.místo MČR | U19 | mix Petr Martinec, Daniela Kosová

1993

2.místo MČR | U18 | čtyřhra Petr Martinec, Jaroslav Fröhlich
2.místo MČR | U18 | mix Petr Martinec, Michaela Hrubá /SPOJE Praha/
3.místo MČR | U18 | mix Jaroslav Fröhlich, Daniela Kosová
3.místo MČR | dospělí | čtyřhra Daniela Kosová, Martina Hončíková /Kladno/

1992

1.místo MČR | U12 | dvouhra Jan Fröhlich
3.místo MČR | U12 | čtyřhra Jan Fröhlich, Daniel Kolka
3.místo MČR | U12 | mix Jan Fröhlich, Lucie Augustýnová /ZMZ Praha/
3.místo MČR | U16 | dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR | U16 | čtyřhra Petr Martinec, Jaroslav Fröhlich
3.místo MČR | U16 | mix Petr Martinec, Dita Feiferová /ČKD Praha/
2.místo MČSFR | U16 | čtyřhra Petr Martinec, Jaroslav Fröhlich
3.místo MČSFR | U16 | dvouhra Petr Martinec
3.místo MČSFR | U16 | čtyřhra Daniela Kosová, Milada Stárková /Kladno/

1991

1.místo MČR | U12 | dvouhra Jan Fröhlich
1.místo MČR | U12 | mix Jan Fröhlich, Martina Brejchová /Plzeň/
2.místo MČR | U12 | čtyřhra Jan Fröhlich, Daniel Kolka

1990

1.místo MČR | U14 | čtyřhra Petr Martinec, Jiří Spurný /Plzeň/
3.místo MČR | U14 | dvouhra Petr Martinec
3.místo MČR | U14 | mix Petr Martinec, Michaela Hrubá /Spoje Praha/