6-ti násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

23.ročník turnaje Grand prix "A" Benátecký pohár se uskuteční ve dnech  31.8.-2.9.2018

Výsledky 22.ročníku  zde.

Propozice zde.

Turnajové stránky zde.

 

Vítězové jednotlivých ročníků

ročník rok dvouhra muži dvouhra ženy čtyřhra muži čtyřhra ženy mix
1. 1996 Tomasz Mendrek Zuzana Kovářová Martinec-Lubas Kovářová-Moravcová  
    BK Kopřivnice BK Kopřivnice SPOJE-METEOR Pha BK Kopřivnice  
2. 1997 Jan Frohlich Zuzana Kovářová Provazník-Jan Frohlich Procházková-Kulhavá  
    BK Benátky n/J BK Kopřivnice BK Benátky n/J Liberec-Hr.Králové  
3. 1998 Jan Frohlich Martina Hončíková Provazník-Jan Frohlich Kosová-Stará  
    BK Benátky n/J BK Ústí n/L BK Benátky n/J Benátky-Ústí n/L  
4. 1999 Jan Vondra Zuzana Kovářová Provazník-Severa Kosová-Kovářová  
    TJ SPOJE Praha BK Kopřivnice Benátky-METEOR Pha Benátky-kopřivnice  
5. 2000 Ondřej Lubas Hana Milisová Skočdopole-Neděla Milisová-Kosová  
    METEOR Praha BK Benátky n/J Sokol Dobruška BK Benátky n/J  
6. 2001 Lukáš Klačanský Hana Kollarová Stádník-Svoboda Kosová-Kollarová Martinec-Kollarová
    ČKD Praha /SVK/ BK Dobrá Voda ČKD Praha Benátky-Dobrá Voda Benátky-Dobr.Voda
7. 2002 Adam Hobzik Markéta Kozová Stádník-Svoboda Kosová-Kollarová Sobota-Kozová
    METEOR Praha USK CAC Plzeň ČKD Praha Benátky-Dobrá Voda USK CAC Plzeň
8. 2003 Petr Martinec Markéta Kozová Stádník-Svoboda Kosová-Kozová Rubáš-Křížková P.
    BK Benátky n/J USK CAC Plzeň ČKD Praha Benátky-Plzeň Plzeň-Dobruška
9. 2004 Jan Frohlich Markéta Kozová Martinec-Jan Frohlich Pelikánová-Staňková Provazník-Kosová
    BK Benátky n/J USK CAC Plzeň BK Benátky n/J METEOR Praha BK Benátky n/J
10. 2005 Tomáš Kopřiva Hana Milisová Martinec-Jar.Frohlich Milisová-Vacková T.Kopřiva-Jiruchová
    Sokol Dobruška BK Benátky  nJ BK Benátky n/J Benátky-Kr.Dvůr Sokol Dobruška
11. 2006 Petr Martinec Michaela Hrdličková Štika-Týc Sahánková I.-Hofmanová Drančák-Drančáková
    BK Benátky n/J BK Hořovice SPOJE Praha VŠTJ UK H.Králové METEOR Praha
12. 2007 Tomáš Kopřiva Dominika Koukalová Sobota-Segeč Hofmanová-Křížková Š. Gregor-Erbenová
    Sokol Dobruška BK Hořovice Plzeň Hr.Králové-Dobruška ASTRA-Motorlet Pha
13. 2008 Pavel Drančák Megawati Herout-Neděla Megawati-Orlovská Jelínek -Orlovská
    METEOR Praha BK Benátky n/J Montas Hr.Králové BK Benátky n/J RSC Brno-BK Benátky n/J
14. 2009 Viki Okvana Megawati Jelínek-Drančák Megawati-Havlová Okvana-Megawati
    BK Benátky n/J BK Benátky n/J Brno-METEOR BK Benátky n/J-Plzeň BK Benátky n/J
15. 2010 Petr Jelínek Megawati Martinec-Okvana Milisová-Megawati Okvana-Megawati
    BC RSC Brno BK Benátky n/J BK Benátky n/J Č.Krumlov-Benátky Benátky n/J
16. 2011 Viki Okvana Megawati Provazník-Drančák Tomalová-Křížková Okvana-Megawati
    BK Benátky n/J BK Benátky n/J Benátky-METEOR Klimkovice-Dobruška BK Benátky n/J
17. 2012  Viki Okvana  Pancasari  Rubáš-Sobota  L.Pilařová-P. Pilařová  Provazník-Milisová
     BK Benátky n/J  BK Benátky n/J  USK Plzeň  Ústí n/L  Benátky-C.Krumlov
18. 2013 Jakub Bitman Dominika Koukalová Florián-Kopřiva L.Pilařová-P.Pilařová Okvana-Megawati
    Brno Jehnice BK Hořovice Č.Krumlov - Dobruška Ústí n/L BK Benátky n/J
19. 2014 Pavel Florián Zuzana Pavelková Bitman-Drančák Milisová-Maixnerová E. Bitman-Bášová
    Č.Krumlov Přerov METEOR Praha Č.Krumlov-ASTRA METEOR Praha
20. 2015 Adam Mendrek Kateřina Tomalová Stoklas-Král L.Pilařová-P.Pilařová Janáček-Tomalová
    Brno Klimkovice METEOR-Židlochovice Ústí n/L Č.Krumlov-Klimkovice
21. 2016

Cristian Savin

Sabina Milová Stoklas-Král Milisová-Maixnerová E. Hubáček-Lajdová
    Benátky n/J Č.Krumlov METEOR-Židlochovice Č.Krumlov-ASTRA Hr.Králové-ASTRA
22. 2017 Jarolím Vícen Sabina Milová Vícen- Wijaya

Šikalová- Lajdová

Janáček-Milisová
    Benátky n/J Č.Krumlov Benátky n/J Benátky n/J- ASTRA Č.Krumlov
23. 2018          
             

 

TV Badminton
Poděkování
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
  • DZ Dražice
  • Jirs
  • Středočeský krajský úřad
  • Dvůr Pecínov
  • HESO s.r.o.
  • CR PROJECT
  • H-INTES s.r.o.
  • SPORT ARSENAL s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • ŠKO-Energo
  • EWT s.r.o.
  • Poháry Bauer
  • Tereos
  • Czech Comunications system
  • JOSYMA
  • STUDIO WINTER
  • Kiss Delta
  • Pragmet, s.r.o.
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • Zeta
  • OK BOX s.r.o.
  • http://www.boleslavsky.denik.cz/
  • Rádio Signál
  • Zpravodaj benátecka
Kalendář
< červen 2018 >
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek