6-ti násobný mistr ČR
oficiální webové stránky
BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

22.ročník turnaje Grand prix "A" Benátecký pohár se uskutečnil  ve dnech  8.-10.9.2017

Výsledky zde.

Propozice zde.

Turnajové stránky zde.

 

 

Vítězové jednotlivých ročníků

roč. rok dvouhra muži dvouhra ženy čtyřhra muži čtyřhra ženy mix
1. 1996 Tomasz Mendrek Zuzana Kovářová Martinec-Lubas Kovářová-Moravcová  
    BK Kopřivnice BK Kopřivnice SPOJE-METEOR Pha BK Kopřivnice  
2. 1997 Jan Frohlich Zuzana Kovářová Provazník-Jan Frohlich Procházková-Kulhavá  
    BK Benátky n/J BK Kopřivnice BK Benátky n/J Liberec-Hr.Králové  
3. 1998 Jan Frohlich Martina Hončíková Provazník-Jan Frohlich Kosová-Stará  
    BK Benátky n/J BK Ústí n/L BK Benátky n/J Benátky-Ústí n/L  
4. 1999 Jan Vondra Zuzana Kovářová Provazník-Severa Kosová-Kovářová  
    TJ SPOJE Praha BK Kopřivnice Benátky-METEOR Pha Benátky-kopřivnice  
5. 2000 Ondřej Lubas Hana Milisová Skočdopole-Neděla Milisová-Kosová  
    METEOR Praha BK Benátky n/J Sokol Dobruška BK Benátky n/J  
6. 2001 Lukáš Klačanský Hana Kollarová Stádník-Svoboda Kosová-Kollarová Martinec-Kollarová
    ČKD Praha /SVK/ BK Dobrá Voda ČKD Praha Benátky-Dobrá Voda Benátky-Dobr.Voda
7. 2002 Adam Hobzik Markéta Kozová Stádník-Svoboda Kosová-Kollarová Sobota-Kozová
    METEOR Praha USK CAC Plzeň ČKD Praha Benátky-Dobrá Voda USK CAC Plzeň
8. 2003 Petr Martinec Markéta Kozová Stádník-Svoboda Kosová-Kozová Rubáš-Křížková P.
    BK Benátky n/J USK CAC Plzeň ČKD Praha Benátky-Plzeň Plzeň-Dobruška
9. 2004 Jan Frohlich Markéta Kozová Martinec-Jan Frohlich Pelikánová-Staňková Provazník-Kosová
    BK Benátky n/J USK CAC Plzeň BK Benátky n/J METEOR Praha BK Benátky n/J
10. 2005 Tomáš Kopřiva Hana Milisová Martinec-Jar.Frohlich Milisová-Vacková T.Kopřiva-Jiruchová
    Sokol Dobruška BK Benátky  nJ BK Benátky n/J Benátky-Kr.Dvůr Sokol Dobruška
11. 2006 Petr Martinec Michaela Hrdličková Štika-Týc Sahánková I.-Hofmanová Drančák-Drančáková
    BK Benátky n/J BK Hořovice SPOJE Praha VŠTJ UK H.Králové METEOR Praha
12. 2007 Tomáš Kopřiva Dominika Koukalová Sobota-Segeč Hofmanová-Křížková Š. Gregor-Erbenová
    Sokol Dobruška BK Hořovice Plzeň Hr.Králové-Dobruška ASTRA-Motorlet Pha
13. 2008 Pavel Drančák Megawati Herout-Neděla Megawati-Orlovská Jelínek -Orlovská
    METEOR Praha BK Benátky n/J Montas Hr.Králové BK Benátky n/J RSC Brno-BK Benátky n/J
14. 2009 Viki Okvana Megawati Jelínek-Drančák Megawati-Havlová Okvana-Megawati
    BK Benátky n/J BK Benátky n/J Brno-METEOR BK Benátky n/J-Plzeň BK Benátky n/J
15. 2010 Petr Jelínek Megawati Martinec-Okvana Milisová-Megawati Okvana-Megawati
    BC RSC Brno BK Benátky n/J BK Benátky n/J Č.Krumlov-Benátky Benátky n/J
16. 2011 Viki Okvana Megawati Provazník-Drančák Tomalová-Křížková Okvana-Megawati
    BK Benátky n/J BK Benátky n/J Benátky-METEOR Klimkovice-Dobruška BK Benátky n/J
17. 2012  Viki Okvana  Pancasari  Rubáš-Sobota  L.Pilařová-P. Pilařová  Provazník-Milisová
     BK Benátky n/J  BK Benátky n/J  USK Plzeň  Ústí n/L  Benátky-C.Krumlov
18. 2013 Jakub Bitman Dominika Koukalová Florián-Kopřiva L.Pilařová-P.Pilařová Okvana-Megawati
    Brno Jehnice BK Hořovice Č.Krumlov - Dobruška Ústí n/L BK Benátky n/J
19. 2014 Pavel Florián Zuzana Pavelková Bitman-Drančák Milisová-Maixnerová E. Bitman-Bášová
    Č.Krumlov Přerov METEOR Praha Č.Krumlov-ASTRA METEOR Praha
20. 2015 Adam Mendrek Kateřina Tomalová Stoklas-Král L.Pilařová-P.Pilařová Janáček-Tomalová
    Brno Klimkovice METEOR-Židlochovice Ústí n/L Č.Krumlov-Klimkovice
21. 2016

Cristian Savin

Sabina Milová Stoklas-Král Milisová-Maixnerová E. Hubáček-Lajdová
    Benátky n/J Č.Krumlov METEOR-Židlochovice Č.Krumlov-ASTRA Hr.Králové-ASTRA
22. 2017 Jarolím Vícen Sabina Milová Vícen- Wijaya

Šikalová- Lajdová

Janáček-Milisová
    Benátky n/J Č.Krumlov Benátky n/J Benátky n/J- ASTRA Č.Krumlov

 

TV Badminton
Příští zápas
neděle 3.12.2017
CR Project badminton centrum, nám.17.listopadu

BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou
vs.

Sokol Radotín Meteor Praha
Sponzoři
DELTACAR spedicion Mladá Boleslav Městský úřad Benátky nad Jizerou
  • OK BOX s.r.o.
  • AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o.
  • Czech Comunications system
  • GEMA MB, s.r.o.
  • JOSYMA
  • Jirs
  • DZ Dražice
  • EWT s.r.o.
  • Středočeský krajský úřad
  • STUDIO WINTER
  • ŠKO-Energo
  • Timeseal s.r.o.
  • RockForest s.r.o.
  • Zeta
  • H-INTES s.r.o.
  • SPORT ARSENAL s.r.o.
  • Pragmet, s.r.o.
  • Dvůr Pecínov
  • CR PROJECT
  • Kiss Delta
  • Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • NET-Online
  • Tereos
  • HESO s.r.o.
  • Poháry Bauer
  • http://www.boleslavsky.denik.cz/
  • Rádio Signál
  • Zpravodaj benátecka
Kalendář
< říjen 2017 >
Po Út St Čt So Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Badmintonová přípravka
Fan zóna
2015 Copyright BK 1973 BnJ | Design by Martin Jelínek