Logo  BK 1973 DELTACAR
Oficiální webové stránky BK 1973 DELTACAR Benátky nad Jizerou z.s.

Realizační tým

Trenér: Petr MARTINEC

Petr Martinac st.

Petr Martinec je odchovancem benáteckého badmintonu, kde vyrůstal pod vedením svého otce.Již v mládežnických kategoriích sbíral mistrovské tituly a medaile z Mistrovství ČR a ČSFR.V juniorské kategorii byl členem reprezentačního družstva, a zúčastnil se i Finlandia Cupu v roce 1994 v Kladně.Od roku 1997 až do roku 2002 byl Petr profesionálním hráčem. Mezi největší úspěchy Petra Martince  na mezinárodní scéně patří 17.místo na turnaji Danish Open 2001, 5.místo na turnaji Hungarian International 2001, 17.místo ve čtyřhře na Mistrovství Světa 2001, 3.místo s družstvem ČR na Helvetia Cupu 2001 v Mostě. Kromě mezinárodních úspěchů je Petr Martinec dvojnásobným mistrem ČR ve čtyřhře /2000,2001/ a mnohonásobným medailistou z Mistrovství ČR jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře a pětinásobným mistrem ČR družstev. Nejlepší světové umístění: 78.místo ve dvouhře, 55.místo ve čtyřhře.

Petr Martinec vlastní II.trenérskou třídu ČBaS. V roce 2007 absolvoval trenérské školení Badminton Europe během ME juniorů v Saarbrückenu a mnoho zahraničních stáží v renomovaných dánských klubech. V sezóně 2018/19 vedl moldavskou reprezentaci na Mistrovství Evropy juniorů a taktéž na Mistrovství Evropy družstev dospělých. V roce 2018 absolvoval trenérskou konferenci pořádanou BWF při příležitosti MSJ v Torontu.

Kondiční trenér: Marek LAHODA

Ing. Petr Keller

Fitness se věnuje od svých 15 let. Závodní kariéru odstartoval v roce 2013, kde na svých prvních Mezinárodních závodech v Naturální kulturistice získal 4.místo,na podzim roku 2013 získal titul Mistra Evropy v nové kategorii Mens Physique. Tento rok pak získal titul Mezinárodního mistra ČR v Men's Physique a 3.místo na MS v Maďarsku .

Fyzioterapeut:Mgr. Markéta HASOŇOVÁ

Jiří Provazník st.

Vystudovala bakalářský a magisterský obor fyzioterapie na 3.LF a 2.LF UK v Praze. Je instruktorkou Pilates metody a absolvovala kurzy Kineziotaping, SMSystem aj., které aplikuje na našich hráčích. Sama rekreačně hraje badminton.

Masér: Jakub NOVÁK

 

Vyplétač raket: Michal ČAPEK

Petr Martinec ml.